Pradinis / Kelionės / Į ką atkreipti dėmesį sudarant automobilio nuomos sutartį?

Į ką atkreipti dėmesį sudarant automobilio nuomos sutartį?

Ar planuojate kelionę ir ketinate išsinuomoti automobilį? Šiame straipsnyje pateikiame naudingos informacijos apie automobilio nuomą atostogų metu. Dokumentai, kurių reikia norint išsinuomoti automobilį:

  • galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • ID arba pasas;
  • kreditinė ar debetinė kortelė.

Amžiaus apribojimai

Daugelis nuomos kompanijų nustato minimalų ir maksimalų amžių, kurį turite atitikti, kad galėtumėte išsinuomoti automobilį. Tačiau daugelis nuomos įmonių, pvz., Toyota nuoma, taikys papildomus mokesčius, jei būsite apibrėžiamas kaip jaunasis vairuotojas arba vyresnis vairuotojas. Šių kategorijų klasifikacija pagal amžių įvairiose įmonėse skiriasi, tačiau dažniausiai jaunais vairuotojais laikomi jaunesni nei 25 metų, vyresniais – daugiau nei 65 metų.

Draudimai

Pradėkime nuo pagrindinių draudimo rūšių.

Trečiosios šalies civilinės atsakomybės draudimas (TPL). Kiekvienas automobilis turi tam tikrą pagrindinį draudimą (paprastai privalomas pagal įstatymą). Paprastai jis padengia trečiosios šalies žalą ar nuostolius avarijos atveju. Tačiau nuomoto automobilio apgadinimo atveju visa atsakomybė tenka nuomininkui!

Atleidimas nuo susidūrimo žalos (CDW). Jis taip pat vadinamas atsisakymu nuo nuostolių žalos (LDW). Techniškai ši apsauga yra ne draudimas, o atsisakymas. Jei nuomojamas automobilis apgadinamas, nustatoma suma, kurią už tai turi sumokėti nuomininkas.

Atleidimas nuo susidūrimo padarytos žalos (SCDW). Tai tas pats, kas atleidimas nuo susidūrimo žalos, tačiau jis dar sumažins jūsų indėlį. Daugelis kompanijų netgi siūlo nulinės susidūrimo žalos atleidimą, o tai reiškia, kad jums nereikės nieko mokėti, jei išsinuomotas automobilis bus sugadintas. Tačiau yra keletas dalykų, kurių neapima dauguma susidūrimo žalos atsisakymų. Įprastos išimtys apima padangų, langų, apatinės dalies ir stogo pažeidimus ir kt.

Kiti draudimai

Jei norite apsidrausti nuo visko, turėsite galimybę įsigyti: padangų draudimą, apsaugą nuo smėlio audros, apsaugą nuo vagysčių ir kt., priklausomai nuo vietos ir įmonės.

Užstatas

Nuomos įmonės renka užstatą, kuris padengs eismo baudas, benzino išlaidas ir visus nuomojamos transporto priemonės apgadinimus. Jei nuomojatės automobilį tik su civilinės atsakomybės draudimu, nuomos įmonė apmokestins jus visa užstato / priemokos suma. Jis skiriasi priklausomai nuo šalies ir automobilio kategorijos, bet gali siekti ir kelis tūkstančius eurų.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top