Pradinis / Knygos / Indrė Vakarė. „Juodvilkio dvaras“

Indrė Vakarė. „Juodvilkio dvaras“

Juodvilkio dvarasJauna mergina, vardu Eleonora, atvyksta į mažą Vilkijos miestelį dirbti istorijos mokytoja. Paaiškėja, jog miestelio gyvenimas nėra toks ramus, kaip ji tikėjosi. Neseniai buvo užpultas vienas mokytojų, o jo padėjėja paslaptingai dingo. Niekas nežino, ko siekia nusikaltėliai.

Merginą šiltai sutinka žavus mokyklos direktorius Baltazaras Juodvilkis, kuriam priklauso įspūdingas dvaras. Jis žavi Eleonorą, tačiau pasitikėti vyru trukdo gandai apie po dvaru esantį slaptą tunelį ir brolį dvynį, kuris slapstosi nuo teisėsaugos. Paties Baltazaro nuotaikos tokios permainingos, tarsi tai būtų ne vienas žmogus.

Nepaisant gandų į merginos širdį vis smarkiau beldžiasi meilė…

Apie šios knygos sumanymą autorė pasakoja: „Idėja imti ir parašyti romaną kilo staiga. Tarsi visada į daiktus žiūrėjau iš vienos pusės ir staiga suvokiau, kad galiu pažvelgti ir iš kitos – duoti laisvę fantazijai ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Kasdienę rutiną nuspalvino pašėlusiu greičiu galvoje besidėliojantys siužetai, o jų perteikimas žodžiais tapo vienu iš mėgstamiausių mano užsiėmimų. Norėjau parašyti romaną, tokį nerealų, kad verstų su šypsena svajoti, ir kartu tokį jaudinantį, kad atrodytų kaip tikras.“

Šią knygą galite rasti: https://www.knygos.lt/lt/knygos/juodvilkio-dvaras/

„Obuolio“ leidyklos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top