Pradinis / Kinas, muzika, TV / Inga Valinskienė: „Nuomonės nebereikia derinti su vyru“

Inga Valinskienė: „Nuomonės nebereikia derinti su vyru“

Šeštadienį į BTV eterį sugrįžtantis šou „Muzikinė kaukė“ pristatė atsinaujinusią komisiją. Prie jau trečią sezoną komisijos kėdėse sėdinčių režisieriaus Vytenio Pauliukaičio ir aktoriaus Manto Stonkaus prisijungė televizijos ir radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė. Atskleista ir ketvirtoji projekto „Muzikinė kaukė“ komisijos narė – žavinga ir talentinga dainininkė bei filmų garsintoja Inga Valinskienė vertins Lietuvos garsenybių įsikūnijimus.

Projekte „Lietuvos balsas“ dalyvių pasirodymus vertinote kartu su vyru A. Valinsku. Ar komisijoje Jums patinka būti su vyru, ar be jo?

Žinoma, daug paprasčiau, kai gali pateikti tik savo nuomonę ir jos nereikia su niekuo derinti. Net su savo vyru (šypsosi). Sakoma, kad ginčuose dažnai gimsta tiesa, bet šiuo atveju man labiau prie širdies individualus vertinimas.

Ar stebėjote ankstesnių sezonų laidas? Ar Jus galima vadinti projekto „Muzikinė kaukė“ gerbėja?

Negaliu pasigirti, kad mačiau didžiąją dalį „Muzikinės kaukės“ pasirodymų, bet keletas matytų mane įtikino, jog šiam projektui netrūksta talentingų dalyvių. Trečiojo sezono nugalėtoja Lina Rastokaitė ir ketvirtojo sezono laimėtojas Martynas Kavaliauskas tiesiog puikūs!

Projekto komisijoje, be Jūsų, pasirodymus vertins M. Stonkus, V. Pauliukaitis ir L. Gradauskienė. Esate vienintelė dainininkė. Ar tai reiškia, kad labiausiai atkreipsite dėmesį į garsenybių vokalus?

Kaip komisijos narė turėčiau vertinti visumą. Tai stengsiuosi ir daryti. Bet neslėpsiu – žaviuosi tais, kuriems pavyksta atkartoti ne tik judesį, bet ir kokią nors vokalo detalę. Tai, mano nuomone, ypač sunki užduotis.

Esate turėjusi tiek dainavimo, tiek aktorinės patirties. Kaip Jums atrodo, kam lengviau įsikūnyti: aktoriams ar dainininkams?

Abejoju, ar projekte buvo ir bus tokių, kuriems įsikūnijimas – lengva užduotis. Kiekvienas dainininkas privalo būti šiek tiek aktorius, tegul ir neprofesionalus. O visai nedainuojantys aktoriai tokiame projekte, manau, apskritai nedalyvauja. Be abejo, geriausių rezultatų pasiekia talentingiausi.

Praėjusiais metais Jus įkūnijo Rūta Žibaitytė. Ar matėte pasirodymą ir kaip jį vertinate?

Mačiau Rūtos pasirodymą. Parašiau jai ir pasveikinau, kad bandymas buvo vykęs. Nemanau, kad mane lengva įkūnyti, nes neturiu daug išskirtinių manierų.

Ne visada įkūnijimai pavyksta ir neretai jie tampa parodijomis. Kaip vertinate tokius mėginimus? Ar pykstate, jei kažkas Jus parodijuoja ar pašiepia?

Manau, kad dėl parodijų ir pašiepimų pyksta tik savimi nepasitikintys ir silpni žmonės. Aš tokiais atvejais linkusi padėkoti už dėmesį (šypsosi). O jei parodija gera – tai netgi smagu.

Kaip manote, kokios Jūsų išskirtinės savybės, kurias įkūnytojui būtina parodyti?

Man būtų gaila skardžiabalsių, jei jiems tektų užduotis įkūnyti mane, nes esu žemo balso ir specifinio tembro savininkė. O į kuriuos mano elgsenos scenoje niuansus reikėtų atkreipti dėmesį – nesufleruosiu (šypsosi). Gal kada kuriam iš dalyvių teks ši užduotis, tad tegul patys ieško (šypsosi).

Žiūrovams retai tenka matyti Jus, vertinamą komisijos. Ar bijote kritikos?

Kritikos dozę, ir gana nemenką, esu gavusi dviejuose televizijos projektuose – šokių projekte ir projekte „Žvaigždžių duetai“. Be vargo ištverčiau ir dar vieną. Kita vertus, komisijos nario kėdė gana patogi (šypsosi).

Ar jau turite savo favoritą projekte?

Favoritus įvardyti dar anksti, juolab kad šis projektas kupinas staigmenų. Niekada nežinai, kuris dalyvis nustebins, o gal net priblokš sėkmingu pasirodymu. Kita vertus, vienkartinė sėkmė – dar ne rodiklis, kad būtų galima išskirti tuos, kuriems projekte „Muzikinė kaukė“ seksis geriau. Bet kokiu atveju užsidegimo linkiu visiems, kurie pasiryžo dalyvauti šiame šou.

BTV nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top