Pradinis / Renginiai, pramogos / Iš dangaus leidosi kvietimai į koncertus

Iš dangaus leidosi kvietimai į koncertus

Birželio 9 d. vakarą didžiausios sostinėje „Piano.lt“ vasaros terasos atidarymo metu žymūs žmonės – dainininkė Monika Linkytė, maestro Donatas Katkus, prodiuseris Martynas Tyla ir pianistas Darius Mažintas – į dangų paleido dešimtis saulės geltonumo kvietimų, kuriuos miesto gatvėse radę vilniečiai galės nemokamai patekti į po vasaros dangumi rengiamus koncertus.

„Piano.lt“ vasaros terasa atvėrė vartus naujovių, geros muzikos bei gurmaniško maisto išsiilgusiems žmonėms. Susipažinti su pačioje Vilniaus širdyje esančiu kiemeliu atidarymo vakarą užsukę asmenys buvo pasveikinti profesionalaus pianisto D. Mažinto. „Sveiki atvykę į naują, bet seną vietą. Sena ji dėl to, kad tai – Pranciškonų vienuolynas, o naujas jai „Piano.lt“ vasaros terasos vardas. Šioje vietoje koncertų metu tilps net 1200 žmonių“, – susirinkusiesiems kalbėjo D. Mažintas.

Pačiame vienuolyne esančios salės kultūrinė ir edukacinė veikla persikėlė į visuomenei atvirą erdvę norint parodyti, kad pailsėti galima ir sostinės širdyje: nuo judrių gatvių storomis sienomis atitvertame kiemelyje pasimėgauti muzika bei menu, pasigrožėti vasaros dangumi, pasisemti giedros nuotaikos bei įkvėpimo.

„Tikimės, kad ši vasaros scena pritrauks ne vieną garsų atlikėją, – terasos atidarymo renginyje žodį tarė M. Tyla. – Džiugu, kad Vilniuje atsiranda tokių kultūrinių vietų, kuriose galima atrasti ne tokių girdėtų atlikėjų, – norėčiau D. Mažintą paskatinti jų pakviesti.“

D. Mažintas pabrėžė, kad terasoje vyks ne tik koncertai: kiemelyje repetuos jaunos grupės, vyks „Keistuolių“ teatro spektakliai vaikams, atviros „Šokių akademijos“ pamokos ir nemažai kitų veiklų.

„Esame sukaupę didelę patirtį renginių organizavimo srityje, tad manome, kad, pasinaudojus visų turimais gabumais, profesine patirtimi ir idėjomis, ši vasaros terasa taps neatsiejama vasaros laisvalaikio dalimi“, – neabejojo D. Mažintas.

Kiemelyje šią vasarą koncertuos Alina Orlova, taip pat pasirodys Leon Somov, Petras Geniušas, Gytis Paškevičius, grupė „Kings of Leon Tribute“, JAV bliuzo legenda Mighty Mo Rodgers, Chris Ruebens Ensemble ir daugybė muzikantų iš Prancūzijos, Vokietijos, Argentinos, Portugalijos, Afrikos, Gruzijos bei kitų pasaulio kampelių.

Geltonos spalvos kvietimus į koncertą su muzikantų parašais radę vilniečiai kviečiami susisiekti su „Piano.lt“ vasaros terasos komanda ir išsirinkti renginį, kuriame norėtų dalyvauti.

Eimanto Raulinaičio nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top