Pradinis / Kinas, muzika, TV / Įvertinkite: Leon Somov ir Junà pristato pirmą bendrą kūrinį

Įvertinkite: Leon Somov ir Junà pristato pirmą bendrą kūrinį

Vienas geriausių šalies prodiuserių ir „Lietuvos balso mokytojas Leon Somov suvienijo jėgas su to paties muzikinio projekto 2015 metų nugalėtoja Justina Budaite-Junà ir pristato bendrą kūrybos vaisių – kūrinį Pasitiksim saulę. Tai naujas Leono karjeros etapas, kuriame dar šiais metais prodiuseris planuoja įrašyti albumą su skirtingais vokalistais.

L. Somov nuotrauka

Pasak atlikėjos Junos, pažintis su Leonu ir pirmoji jų bendros kūrybos daina buvo vienas geriausių dalykų, nutikusių pastaraisiais mėnesiais, kai ji persikėlė į sostinę ir pradėjo čia studijuoti.

„Tai pirmasis mūsų kūrinys su Leonu. Labai lengva dirbti, kai atlikėjui duodama daug kūrybinės laisvės, tai iš tiesų verčia klausti savęs, ko aš noriu ar kokia yra muzikinio kūrinio vizija. Mane sužavėjo tai, kad nesijauti tarsi Prokrusto lovoje. Pirmoji daina su Leonu kartu yra ir pirmasis mano, kaip žmogaus, kuris paleidžia savo kūrybą į šviesą, kūrinys“, – atvirauja dainininkė.

Šiais metais muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytoju tapęs ir visų dalyvių simpatijas iš karto pelnęs prodiuseris atskleidžia, kad šis kūrinys – tik pirmas žingsnis į tolesnės karjeros planus.

„Šiais metais ketinu įrašyti albumą su skirtingais vokalistais, ir daina „Pasitiksim saulę“ yra pirmoji, kuria noriu su visais pasidalyti. Juk rizikuoti ir kurti ateitį įdomiau nei tyliai prisitaikyti ir būti negirdimam. Su Justina šią vasarą mus supažindino kartu su ja dirbęs Donatas Montvydas. Anksčiau nebuvau jos girdėjęs, todėl susitikome įrašų studijoje, pradėjome kartu kurti, taip ir užsimezgė mūsų pirmoji daina „Pasitiksim saulę“, – teigia žinomas prodiuseris.

Pasak abiejų kūrinio autorių, „Pasitiksim saulę“ – tai itin sklandžiai įrašyta daina, prie kurios dirbant ypač atsiskleisti galėjo Junà. Mergina kūriniui parašė tekstą.

„Prisimenu, kai pirmą kartą Justina atėjo į studiją, nedrąsiai pasakė, kad turi tokią idėją, ir parodė tekstą. Tuomet aš paleidau vieną iš savo kurtų parodomųjų įrašų, o kai ji ekspromtu įdainavo šią vokalinę liniją, supratau, kad daina bus ne tik graži, bet ir originali“, – prisiminė Leonas.

Kūrinys pasakoja apie naują kiekvienos asmenybės pradžią ir tapimą tuo, kuo iš tikrųjų esi. Dainoje nesistengiama prisitaikyti prie jau girdėto skambesio ir nebandoma sekti jau sukramtytų pavyzdžių.

„Daina yra apie naują kiekvieno žmogaus, kaip asmenybės, pradžią, kai tu nusprendi „lygiuotis į dangų“, lygiuotis į tai, kas yra tikra, šviesu, ir tampi savimi. Tą naują etapą pasitinki kaip ryto saulę“, – naujos dainos prasmę aiškina atlikėja Junà.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top