Pradinis / Kinas, muzika, TV / Įvertinkite: nauja lietuvių muzikos grupė „Ӧsom“ pristato savo pirmąją dainą

Įvertinkite: nauja lietuvių muzikos grupė „Ӧsom“ pristato savo pirmąją dainą

Lietuvos muzikos padangėje nušvitusi nauja muzikos grupė „Ӧsom“ pristato savo pirmąją dainą „Forest“.

Duetas – Aistė Tomkevičiūtė ir Donatas Kelmelis, susibūrę į muzikinį projektą „Ӧsom“. Po daugybės kūrybinių eksperimentų ir bendro skambesio paieškų grupė pristato pirmąjį elektroninės muzikos kūrinį, kuriuo skelbia savo muzikinio judėjimo pradžią.

Pagrindinė „Ӧsom“ idėja yra kurti mums artimą stilių. „Ӧsom“ projekto idėją auginame jau metus. Kartu kūrėme, ieškojome ir tobulėjome, tad dainos „Forest“ debiutas mums yra labai svarbus“, – teigia muzikos kūrėjas D. Kelmelis.

„Itin kritiškai vertiname save, visuomet ieškome, ką galėtume patobulinti, o šis procesas kūrėjui gali niekada ir nesibaigti… Tad be galo džiugu pagaliau visiems parodyti tai, prie ko taip ilgai ir nuoširdžiai dirbome“, – sako dueto „Ӧsom“ vokalistė A. Tomkevičiūtė.

„Forest“ – tai daina ne tik apie pasiklydusius jausmus, joje slypi šiuolaikinio, gyventi skubančio žmogaus jausmų ir vertybių praradimai. Tik miške gali šaukti „Auu!“, o tai man primena vaikystėje praleistą laiką su seneliu, kuris veždavosi mane grybauti ar uogauti. Aš dažnai nuklysdavau, o kai nerasdavau senelio motociklo, imdavau šaukti: „Auu, seneli, kur tu?“ Dabar tai virto daina – brangaus žmogaus ieškojimą miške perkėliau į muziką.“

Kviečiame išgirsti ir įvertinti pirmąjį grupės kūrinį.

Nuotrauka iš grupės asmeninio archyvo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top