Pradinis / Žmonės / J. Arlauskaitė-Jazzu: „Albumą, kurį kūriau 7 metus, privalo išgirsti visas pasaulis“

J. Arlauskaitė-Jazzu: „Albumą, kurį kūriau 7 metus, privalo išgirsti visas pasaulis“

Viena populiariausių atlikėjų Lietuvoje Justė Arlauskaitė-Jazzu apie savo asmeninį gyvenimą niekuomet per daug neatvirauja. Tačiau šįkart dainininkė atvėrė namų duris, kuriuose jaukiai įsikūrusi gyvena su mylimuoju Donatu. Šiandien ji dėkoja Dievui už išsvajotą gyvenimą, kurį turi. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ Justė atvirai pasakojo apie ilgai lauktą meilę, sėkmę karjeroje ir skyrybas su scenos partneriu Leonu Somovu.

Žavi, charizmatiška ir populiari J. Arlauskaitė-Jazzu – neabejotinai viena geriausių Lietuvos atlikėjų. Kartu su L. Somovu atlikėja koncertuoja pilnose arenose, o jos sukurtų dainų žodžius moka visa šalis. Moteris atskleidžia, kad tokia sėkmė neatėjo lengvai. „Dėl sėkmės reikėjo pakovoti ir padirbėti, o sėkmės meilėje reikėjo išlaukti, pragyventi kažkiek, suprasti daug dalykų“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Raudono kilimo“ kūrybinę grupę garsi atlikėja pasikvietė į savo namus sostinės senamiestyje, kuriuose gyvena su mylimuoju verslininku Donatu Ivanausku. 2 metus kartu esanti pora atrodo kaip niekada įsimylėję, o kartu praleistą laiką Justė vadina laimingiausiu gyvenime.

„Būna, būnant su žmogumi viskas tinka – kaip jis šneka, kaip mąsto, kokia jo pasaulėžiūra. Toks saugumas su juo ir tiek daug dalykų, kurių aš niekada nepatyriau ir neturėjau. Aš prie jo labai nusiraminau, ir tai pastebi visi mano draugai“, – šypsodamasi pasakojo J. Arlauskaitė-Jazzu.

Prieš kurį laiką atlikėja viešai pareiškė, jog Donatas – jos būsimas vyras, su kuriuo ji nori susilaukti vaikų. Pora jau kalba ir apie vestuves, į kurias sukvies visą būrį draugų. „Galbūt pirmąkart gyvenime aš iš viso noriu vestuvių, jos man įgavo visai kitokią reikšmę. Donatas yra pirmas vyras, su kuriuo noriu turėti vaikų“, – apie ateities planus pasakojo dainininkė.

Vienas populiariausių šalyje – Jazzu ir Leono Somovo – duetas neseniai paskelbė apie išsiskyrimą, tačiau muzikantai įsitikinę, kad atėjo metas visą energiją skirti kitiems darbams. Leoną labai domina elektroninė muzika, o Justės didžiausias noras – kuo greičiau pristatyti savo solinį dainų albumą. „Albumą, kurį rašiau 6 ar 7 metus, privalo išgirsti visas pasaulis“, – sakė atlikėja.

TV3 nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top