Pradinis / Kūrybos podiumas / Jaukios keramikos studijos atidaryme laidų vedėja L.Gradauskienė pasirodė su dukra Liepa

Jaukios keramikos studijos atidaryme laidų vedėja L.Gradauskienė pasirodė su dukra Liepa

Spalio pabaigoje pačioje Vilniaus širdyje, Odminių gatvėje, duris atvėrė balta, jauki, nepaprastų rankų darbo dirbinių sklidina keramikos studija „Menoja“.

Naujo filialo atidarymas sutampa su vienuolikos metų veiklos sukaktimi. „Menojos“ įkūrėja šiaulietė Ineta Vaitekūnienė džiaugiasi, jog kiekvienas etapas jos veikloje  nuoseklus ir išlauktas. Palikdama mylimus Šiaulius ir atsakingai suformuotą komandą, gausias keramikos užsiėmimų grupes bei lojalius klientus, nuo šiol ji sieks, kad ir Vilnius susipažintų su žieduose skęstančiais baltojo molio dirbiniais.

Kodėl žiedai? Žydėjimas gamtoje prilygsta stebuklui – tai trapi akimirka, kai augalas išskleidžia visą savo grožį ir netrukus ima ir susiskleidžia. Į atidarymą atvykusi „Menojos“ Šiaulių filialo vadovė Daiva Stakvilevičienė mokydama žiedų lipdymo subtilybių pasakojo, kad pagrindinė šios veiklos idėja buvo per molio lipdymą atskleisti gamtos grožį ir trapias akimirkas sustabdyti amžiams.

Atidaryme buvo gausu jaukių pokalbių. Visos susirinkusios moterys buvo pakviestos susikurti savo laimės dėžutę, papuoštą pačių rankomis nulipdytu gėlės žiedu. Į renginį atvyko ir televizijos bei radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė su dukra Liepa. Žymi moteris labai džiaugėsi, kad Lietuvoje gausu kuriančių žmonių, ir pristatė savo dukrą, taip pat pasirinkusią meno kryptį.

Šis keramikos ir menų, susitikimų studijos atidarymas kitoks, nei yra įprasta, – jame daugiausia dėmesio buvo skiriama bendravimui ir maloniai veiklai. „Keramika prilygsta meditacijai, lipdant žiedą prie žiedo mintis apleidžia visos problemos ir dienos rūpesčiai. Nuo pat veiklos pradžios siekiame ne tik pasiūlyti iki smulkmenų ištobulintus gaminius, turinčius idėją ir kupinus gerų linkėjimų, bet ir suburti žmones pasibūti drauge, puoselėti bendrystę“, – pasakoja įkūrėja Ineta.

L. Gradauskienė po renginio sakė, kad laikas tarytum praskriejo, ir džiaugėsi įdomiai, prasmingai ir kokybiškai praleidusi laiką su dukra. Taip pat teigė nė kiek neabejojusi, jog kruopščiai ir meniškos prigimties atžalai pavyks sukurti gražų molio lipdinį, tačiau netikėtai atradusi įkvėpimo lipdyti ir pati.

Jaukioje studijoje gausu pagamintų dovanų visiems gyvenimo atvejams – nuo paveikslėlių su palinkėjimais iki ypatingų vazų, namų kvapų, kvepiančių dekoracijų ar net šeimos židinių vestuvėms. Paklausta apie ateities planus ir ar Vilnius gali tikėtis, jog studijoje vyks keramikos užsiėmimai, Ineta nusišypso. „Dar nežinau, kokie tiksliai užsiėmimai bus organizuojami, tačiau garantuoju, kad studija bus pilna žmonių ir jų pozityvios energijos“, – pokalbį užbaigia kūrybinga moteris.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top