Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Jaunieji plaukikai garsina Ignaliną

Jaunieji plaukikai garsina Ignaliną

Vasario 4–6 dienomis net 23 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai buvo išvykę į varžybas: 19 sportininkų varžėsi tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Jaunieji talentai“ Jelgavoje (Latvija), o 4 plaukikai – Lietuvos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybėse Alytuje. Ignaliniečiai šiose varžybose ne kartą lipo ant nugalėtojų ir prizininkų pakylos: iš Alytaus parvežti 9 medaliai, iš Jelgavos – 4.

Net 8 medalius iš Lietuvos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybių parvežė Erikas Kapočius. Jis buvo pirmas 200 m ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyse ir jaunimo bei jaunių amžiaus grupėse, aukso medalius tarp jaunių Erikas taip pat laimėjo plaukdamas 200 m ir 100 m krūtine, o jaunimo grupėje šiose rungtyse ignalinietis iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Absoliučioje įskaitoje pagal reitingo taškus IKSC plaukikas užėmė trečiąją vietą ir buvo apdovanotas 40 Eur piniginiu prizu. Bronzos medalį plaukdama 100 m krūtine tarp jaunių merginų iškovojo Evita Mudėnaitė.

Jelgavoje savo universalumą plaukdamas visais stiliais įrodė jaunasis plaukikas Džiugas Karklelis. Jis iš šių varžybų grįžo su trimis medaliais: 200 m plaukimo nugara rungtyje Džiugas iškovojo auksą, 200 m kompleksiniu plaukimu – sidabrą, 200 m plaukimu laisvuoju stiliumi – bronzos medalį. 2006–2007 m. g. amžiaus grupėje plaukdama 50 m krūtine antrąją vietą iškovojo Mija Saikauskaitė.

Plaukimo treneris Eugenijus Rakitinas

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top