Pradinis / Lietuviai svetur / JAV lietuviai paragino ambasadorių V. Ušacką dalyvauti prezidento rinkimuose

JAV lietuviai paragino ambasadorių V. Ušacką dalyvauti prezidento rinkimuose

Daugiau nei 500 Čikagos ir Filadelfijos lietuvių bendruomenės narių kreipėsi į ambasadorių Vygaudą Ušacką ragindami jį kandidatuoti 2019 m. įvyksiančiuose Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose.

„Mes, Čikagos ir Filadelfijos apylinkių lietuviai, atkreipdami dėmesį į artėjančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus; pažymėdami, kad Lietuvai šalies vadovo poste reikalingas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje žinomas ir gerbiamas asmuo; žinodami, kad JAV ir viso pasaulio lietuviai tikisi telkiančio ir lietuvybę puoselėjančio lyderio, remiančio Lietuvos pilietybės išsaugojimą; prisimindami didžiulį ambasadoriaus Vygaudo Ušacko indėlį stiprinant ir užtikrinant lietuvių bendruomenės JAV gyvavimo tęstinumą; akcentuodami jo neįkainojamą indėlį dirbant ambasadoriumi Vašingtone, užtikrinant JAV paramą Lietuvos narystei NATO; vertindami Vygaudo Ušacko atsidavimą tarnaujant Lietuvai ir bendriems JAV nacionalinio saugumo interesams, atstovaujant Europos Sąjungai Afganistane, o vėliau ir Rusijoje. Kviečiame Vygaudą Ušacką dalyvauti Lietuvos Prezidento rinkimuose“, – sakoma deklaracijoje.

Pasak jos rengėjų, ši deklaracija – tai Amerikos lietuvių atsakas į ambasadoriaus Vygaudo Ušacko Lietuvoje išsiųstus laiškus žmonėms, kuriuose jis klausia, ar turėtų dalyvauti Prezidento rinkimuose, ir prašo šalies gyventojų įvardyti svarbiausią Lietuvos problemą, kurią spręsti prezidentas turėtų pirmiausia.

„Šiuo metu tinkamesnio kandidato tapti kitu Lietuvos prezidentu tiesiog nematome, Vygaudo Ušacko patirtis užimant įvairias atsakingas pareigas LR ir ES institucijose jam puikiai pasitarnautų mūsų tautai išrinkus jį Lietuvos vadovu“, – kreipdamiesi sako Čikagos lietuviai.

Kreipimąsi į Vygaudą Ušacką pasirašė Čikagos lietuviškų Sporto ir kultūros organizacijų vadovai, lietuviu „Rotary“ klubo nariai, aktyvūs lietuvių bendruomenės nariai.

Čikagos lietuvių krepšinio lygos nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top