Pradinis / Renginiai, pramogos / Jevgenijaus Šuklino planuose – sudėtinga operacija

Jevgenijaus Šuklino planuose – sudėtinga operacija

TV3_SSM_Vlada_Musvydaite_Baranauskiene_Jevgenijus_SuklinasJau beveik dvejus metus olimpinis vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas kasdien daro specialius pratimus nugarai, pilvo presui ir liemeniui stiprinti. Daryti tokią mankštą verčia stuburo išvarža, kurios keliamą skausmą sunku atlaikyti net ir patyrusiam sportininkui.

Šiuo metu J. Šuklinas po sunkaus sezono atostogauja, todėl turėjo laiko atvykti į Trakus, kur buvo filmuojama TV3 laida „Sportuok su mumis“. Laidos vedėjai Vladai Musvydaitei-Baranauskienei irkluotojas pasakojo, kad net ir per atostogas jam tokia kasdienė mankšta privaloma.

Atlikti specialius, pagal gydytojų rekomendacijas sudarytus, pratimus reikia valios ir kantrybės, tačiau sportininkas sako, kad jam mankšta tapo neatsiejama nuo kasdienybės.

„Kaip save motyvuoju atlikti mankštą? Skausmas yra geriausias motyvas. Užtenka prisiminti tas siaubingas akimirkas, kai negali net paeiti, tada, atrodo, padarytum bet ką, kad tik netektų to išgyventi vėl“, – šį šeštadienį, rugsėjo 21-ąją, 8.30 val. TV3 eteryje atviraus sportininkas.

Gydytojai tokiais atvejais rekomenduoja atlikti operaciją, tačiau jai J. Šuklinas kol kas nesiryžta. „Kiek žinau, po tokių operacijų dar nei vienas profesionalus sportininkas negrįžo į didįjį sportą. O aš dar nenoriu trauktis. Neseniai sužinojau, kad Vokietijoje atliekamos operacijos taikant naujausias medicinos technologijas, po kelių savaičių vėl galima pradėti sportuoti. Noriu šiomis naujovėmis pasidomėti išsamiau. Jeigu jos iš tiesų veiksmingos, gali būti, kad vis dėlto ryšiuosi operacijai“, – svarsto sportininkas.

Pasak jo, klaidingai manoma, kad turint nugaros bėdų negalima sportuoti. Atvirkščiai – reguliarus judėjimas ir mankšta gali padėti sutvirtinti raumenis, taip pat sumažinti skausmą.

„Kasdien skirti sau nors penkiolika minučių nieko nekainuoja, kiekviena mankšta gali būti verta milijono. Kai surakina skausmas, tada, atrodo, atiduotum visus pinigus, kad tik viskas baigtųsi. Reikia stengtis užbėgti skausmui už akių, nes kai skauda, tada jau ne sportas galvoje“, – sako J. Šuklinas.

Sportininkas kviečia išbandyti jo pratimus ir šeštadienio rytą prie televizorių ekranų sportuoti kartu. Mankšta su J. Šuklinu – šeštadienį 8.30 val. laidoje „Sportuok su mumis“ per TV3.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top