Pradinis / Kelionės / Ką svarbu žinoti apie keliones automobiliu užsienyje?

Ką svarbu žinoti apie keliones automobiliu užsienyje?

Automobilis yra vienas geriausių pasirinkimų ne tik tuomet, kai reikia nuvykti į darbą, sporto klubą ar prekybos centrą, bet ir tuo atveju, jei norite keliauti po svečias šalis. Kelionė nuosavu automobiliu turi ypač daug žavingų privalumų: neišleisite pinigų transporto priemonės nuomai, taip pat jums nereikės atlikti rezervacijos. Dar daugiau, daugybė žmonių pripažįsta, kad sava transporto priemonė geriausiai pažįstama, tad vairuodami jausitės ypač komfortiškai. Taigi, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis nuosavą automobilį kelionėms užsienyje. Pateikiame įdomių faktų apie tai, ką reikėtų žinoti, nusprendus keliauti automobiliu svečiose šalyse.

Ne paslaptis, kad jauni, nepatyrę vairuotojai turi būti ypač atidūs ir atsakingi kelyje. Nieko keista, kodėl būtent šioms vairuotojų grupėms yra taikomos ir tam tikros priemonės. Viena jų yra greičio apribojimai. Su jais tenka susidurti tiems, kurie keliauja po Portugaliją, Liuksemburgą ar Prancūziją.

Benzino bakelis automobilyje daugeliui žmonių atrodo kaip itin puikus sprendimas, ypač tuomet, jei nusprendžiama vykti į ilgai truksiančią kelionę. Tačiau jei nuspręsite keliauti po Graikiją, tai turėtumėte žinoti, kad automobilyje negalima laikyti bakelio su benzinu.

Automobilių gedimai ne tokie jau ir reti reiškiniai. Na, o jeigu taip ir nutinka, neretai vairuotojams tenka praleisti ne vieną valandą, stovint kelyje ir laukiant pagalbos. Jei taip nutinka tam tikrose šalyse, pavyzdžiui, Kroatijoje, Portugalijoje, Ispanijoje ar Italijoje, vairuotojas turi laikytis vienos taisyklės – apsisiausti ryškios spalvos apsiaustu.

Na, o jeigu šiuo metu jūsų mėgstamas automobilis jau yra tokios būklės, kad negalima planuoti kelionės ne tik po užsienį, bet ir po gimtąjį miestą, geriausia išeitimi galėtų tapti jo pardavimas.

Automobilių supirkimas yra įmanomas įvairiuose miestuose (automobilių supirkimas Alytuje, automobilių supirkimas Kaune ir t. t.), tad visai nesvarbu, kur gyvenate, – supirktuvės atstovai patys atvyks ir išsigabens nevažiuojantį automobilį. Tai – puikus būdas kurti švaresnę bei saugesnę aplinką.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top