Pradinis / Interjeras / Kada ir kokie poliai yra geriausias pasirinkimas?

Kada ir kokie poliai yra geriausias pasirinkimas?

Vykdant statybų darbus, dažnu atveju poliai atlieka iš tiesų reikšmingą vaidmenį. Jie šiandien gaminami įvairių rūšių ir vieni nuo kitų skiriasi tam tikromis savybėmis. Tik žinodami, kada ir kokios rūšies poliai galėtų tapti geriausiu pasirinkimu, atliksite teisingą investiciją. Tad kviečiame susipažinti.

CFA poliai

Tai yra speciali technologija, turinti daug puikių privalumų. Pasirinkus CFA polius, galima užtikrinti labai didelį darbo našumą, taip pat viso montavimo metu pavyks išlaikyti grunto vientisumą. Tačiau ir tai dar ne viskas – galima įrengti įvairaus skersmens polius, taip pat nereikia didelio darbo ploto, išvengiama didelės vibracijos ir triukšmo. Tačiau šis puikus, daug privalumų turintis būdas turi ir vieną trūkumą: jei gruntas yra silpnas ir birus, dažniausiai CFA polių negalima montuoti.

Gręžtiniai poliai

Tai yra viena seniausių pamatų įrengimo technologijų, ją taikant, išgręžiama ertmė ir užpildoma betonu.  Vienas svarbiausių šio pasirinkimo privalumų yra didelis darbo našumas – net per vieną pamainą galima įrengti kelis šimtus metrų polių. Dar viena puiki šio pasirinkimo savybė yra ta, kad gręžtinius polius galima montuoti net ir tuo atveju, kai geologinės sąlygos nėra labai patrauklios, t. y. kai gruntas yra birus bei silpnas.

Spraustiniai poliai

Tai yra gana spartus bei ekonomiškas pamatų įrengimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad, norint įrengti šiuos polius, nereikia šalinti grunto ir ardyti jo struktūros. Tai reiškia puikų dalyką – laikomoji galia yra kur kas didesnė. Taip pat svarbu akcentuoti, kad šią technologiją labai paprasta pritaikyti įvairiais atvejais, pradedant nedideliais gyvenamaisiais namais ir užbaigiant itin didelio ploto pramonei skirtais pastatais.

Taigi apibendrinant galima daryti išvadą, kad poliai šiandien sudaro iš tiesų nemenką pasirinkimą. Atsižvelgiant į tai, kad poliai yra ilgalaikė investicija, labai svarbu pasirinkti tinkamai. Na, o tai padaryti pavyks tik tuo atveju, jeigu atliksite tam tikrus veiksmus. Pirmiausia – tiksliai bei aiškiai apibrėšite savo poreikius bei lūkesčius, taip pat įvertinsite esamą situaciją (biudžetą, grunto būklę ir t. t.); antra – jei išsamiai susipažinsite su skirtingų rūšių polių privalumais bei trūkumais. Tokiu atveju galėsite atsakingai įvertinti, kuris variantas geriausiai tiktų jums.

Pabaigoje belieka tik pridurti, kad https://www.rsprendimai.lt yra ypač puikus pasirinkimas, nepriklausomai nuo to, kokios rūšies – CFA, gręžtinius ar spraustinius – pamatus nuspręsite pasirinkti. Be to, užtikrinamos aukščiausios kokybės paslaugos, optimalus montavimas, profesionalūs patarimai bei patrauklios kainos.

Šią įmonę turėtų rinktis kiekvienas, kuriam reikalingi ne tik aukštos kokybės poliai, bet ir atsakingas bei greitas jų montavimas. Tad gaukite sau patraukliausią pasiūlymą jau dabar.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top