Pradinis / Mokslas ir švietimas / Kaip išrinkti praktišką ir patogią kuprinę vaikui?

Kaip išrinkti praktišką ir patogią kuprinę vaikui?

Mokyklinė kuprinė tikriausiai sunkiausiai išrenkamas pirkinys mokyklinio amžiaus vaikams. Kuprinė bus naudojama kasdien neštis daiktams į mokyklą ir iš jos, tad ji turi būti pakankamai patvari, kad atlaikytų kasdienį naudojimą. Didžiausias mokyklinių kuprinių pasirinkimas būna mokyklinio apsipirkimo sezono metu. Šiuo laikotarpiu kokybė ir kaina gali labai skirtis. Tai geriausias laikas pasinaudoti kuprinių išpardavimais, tik nepamirškite apsipirkti protingai. Jums gali kilti pagunda nusipirkti nebrangią ir madingą kuprinę, manant, kad jei kils kokių nors problemų, galėsite ją pakeisti. Problema ta, kad pasibaigus mokyklinio išpardavimo sezonui tikriausiai negalėsite lengvai rasti geros kuprinės.

Nebrangios, prastos kokybės kuprinės paprastai tarnauja nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Per tą laiką visos parduotuvių lentynose esančios mokyklinės prekės pakeičiamos sezoninėmis šventinėmis prekėmis. Jei parduotuvė ir toliau prekiauja kuprinėmis, likęs plonų kuprinių asortimentas dažnai apsiriboja vienu ar dviem variantais. Šie gali turėti kokybės trūkumų arba būti netinkami jūsų vaikui. Toliau įvardyti trys dalykai, kuriuos reikia patikrinti.

Ieškant kokybiškos kuprinės, reikėtų apžiūrėti kuprinės vidų bei išorę ir atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: venkite laisvų, nelygių ar neatsargių susiuvimų, kurie gali lengvai nutrūkti. Patikrinkite, ar nėra neapdorotų ar nutrintų audinių kraštų, kurie gali išsiskleisti, ir nepirkite kuprinių su šiais trūkumais. Vietoj kuprinės su užtrauktukais, kurie bus atvirai veikiami oro sąlygų, verčiau rinkitės turinčią užtrauktukus su medžiaginiais atvartais, kad į kuprinę nepatektų vandens.

Svarbu užtikrinti, kad jūsų vaiko kuprinė būtų tinkamo dydžio. Netinkamai prigludusios arba netinkamai naudojamos kuprinės gali sukelti nugaros ir pečių įtampą ar skausmą. Pirkdami kuprinę labiau atsižvelkite į tinkamą prigludimą ir patogumą, o ne į kainą.

Dažnai geriausia kuprinė gali būti ne pati stilingiausia ar brangiausia. Kuprinės plotis turi būti santykinai proporcingas žmogaus pločiui. Pavyzdžiui, mažas vaikas neturėtų rinktis suaugusiajam skirtos kuprinės. Be to, kuprinės aukštis turėtų būti nuo maždaug dviejų centimetrų žemiau pečių iki juosmens lygio arba šiek tiek aukščiau juosmens. Ieškokite plačių paminkštintų petnešėlių, kad būtų patogiau ir apsaugotumėte pečius nuo per didelio spaudimo. Norint tolygiai paskirstyti kuprinės svorį, svarbu naudoti abu dirželius. Naudojant tik vieną dirželį, vienas petys papildomai apkraunamas. Reguliuojami dirželiai yra naudingi ne tik dėl tinkamo prigludimo, bet ir dėl tinkamos padėties – kuprinė turi būti šiek tiek virš juosmens, o abu dirželiai turi išlikti vienodo ilgio. Daugiau informacijos rasite bagsandmore.lt.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top