Pradinis / Kelionės / Kaip paruošti automobilį ilgai kelionei?

Kaip paruošti automobilį ilgai kelionei?

Keliauti atostogauti nuosavu automobiliu tampa vis populiariau. Tačiau nepakanka tik susikrauti daiktų, sėsti į automobilį ir išvykti. Tokią kelionę verta pradėti planuoti nuo tinkamo automobilio paruošimo. Pateikiame trumpą darbų sąrašą.

Kaip paruošti automobilį ilgai kelionei?

Visų pirma, likus kelioms savaitėms iki kelionės, kiekvienas vairuotojas turėtų pasirūpinti savo automobilio saugumu. Paruošti automobilį ilgai kelionei pirmiausia reiškia patikrinti, ar jis visiškai tinkamas naudoti ir ar gali atlaikyti ilgą kelionę. Todėl svarbu, kad prieš atostogas jūsų automobiliui būtų atlikta techninė apžiūra, kurios metu būtų patikrinti pagrindiniai komponentai ir saugai svarbios dalys.

Ką reikėtų patikrinti automobilyje prieš ilgą kelionę?

  • Skysčių lygis. Variklio alyvą, stabdžių skystį arba aušinimo skystį būtina pakeisti arba papildyti, nes tai turi įtakos tinkamam transmisijos ir stabdžių sistemos veikimui.

  • Stabdžių sistema. Patikrinkite stabdžių kaladėles ir diskus ir, jei reikia, pakeiskite juos naujais.

  • Pakaba ir vairo mechanizmas. Reikia patikrinti kiekvieną šių sistemų sudedamąją dalį ir prireikus ją pakeisti.

  • Padangų būklė ir ratų suvedimas. Tinkamas padangų slėgis ir protektoriaus būklė yra svarbūs, kad padangos gerai laikytųsi kelyje tiek karštu oru, kai asfaltas įkaitęs, tiek lietingu oru, kai susidaro gilios balos. Taip pat verta patikrinti atsarginį ratą.

  • Priekinio stiklo valytuvų būklė ir priekinio stiklo plovimo skysčio papildymas. Valytuvų šepetėliai turi veiksmingai surinkti vandens perteklių nuo priekinio stiklo, nepalikti dryžių ant stiklo ir negirgždėti. Jei valytuvai valo prastai, rekomenduojama juos pakeisti naujais. Didelis valytuvų pasirinkimas carglass.lt.

  • Patikrinkite lemputes ir žibintus. Geriausia turėti atsarginį komplektą, kad prireikus lemputes ir žibintus būtų galima pakeisti kelionės metu.

  • Akumuliatoriaus ir elektros sistemos būklė. Visiškai įkrautas akumuliatorius ir veikianti elektros sistema užtikrins ramybę kelionės metu.

  • Oro kondicionavimo sistemos valymas ir salono filtrų keitimas. Be gerai veikiančios oro kondicionavimo sistemos automobilyje, ypač vasarą, sunku keliauti ilgai. Rūpinamės ne tik vairavimo komfortu, bet ir visų keleivių sveikata.

Minėtus elementus galime patikrinti patys. Tačiau prieš leidžiantis į tolimą kelionę reikėtų patikrinti ir bendrą automobilio techninę būklę specializuotame servise.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top