Pradinis / Knygos / Kaip sėkmingai ir be streso priimti permainas ir patiems jas inicijuoti

Kaip sėkmingai ir be streso priimti permainas ir patiems jas inicijuoti

kaip_sekmingai_priimti_permainas_virselis_1400„Obuolio“ leidykla pristato naują knygą „Kaip sėkmingai ir be streso priimti permainas ir patiems jas inicijuoti“, kuri pateiks atsakymų į neretai mus kamuojantį klausimą, kaip įveikti stresą, susijusį su gyvenimo permainomis, ir sėkmingai jas priimti ar patiems joms ryžtis.

Sėkmė žmogaus gyvenime nėra statiška – ji nuolat keičiasi. Nesvarbu, ar norime nepaleisti iš rankų dabartinės sėkmės, ar siekiame, kad ji mus lydėtų kiekviename žingsnyje, ar trokštame didesnio pasisekimo, negu sulaukiame šiuo metu, mes visada privalome ne tik būti pasirengę priimti permainas, bet ir prireikus patys jas inicijuoti, nes praeityje veiksmingos priemonės nebūtinai tiks ir ateityje. Kodėl žmonės priešinasi permainoms, kaip tai palaipsniui įveikti, kodėl būtinas atvirumas naujoms idėjoms, atskleis pozityvaus mąstymo autoritetas Dale Carnegie ir jo pasekėjai.

Kodėl kiekviena permaina yra žingsnis sėkmės link?
Kada ir kaip turėtume inicijuoti permainas?
Kaip susitaikyti su pokyčiais dirbant komandoje?
Kaip sumažinti permainas lydintį stresą?
Kaip išmokti dirbti su įvairių kultūrų, kartų ir lyčių žmonėmis?

Knygą „Kaip sėkmingai ir be streso priimti permainas ir patiems jas inicijuoti“ iš anglų kalbos vertė Jūratė Pavlovičienė.

Knygą rasite čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/kaip-sekmingai-ir-be-streso-priimti-permainas-ir-patiems-jas-inicijuoti/

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top