Pradinis / Aktualijos / Karantino metu silpnesniems Vilniaus senjorams maistas bus pristatomas į namus

Karantino metu silpnesniems Vilniaus senjorams maistas bus pristatomas į namus

Sostinė teikia pagalbą senjorams sudėtingu karantino metu – bendradarbiaudama su „Maisto banku“, pasitelkusi savanorius, Vilniaus savivaldybė ir vėl pristato maisto paketus tiesiai į senolių namus. Nuo šiandien iki pat Kalėdų, sunkiai išgyvenantys, vieniši ir be pagalbos likę senjorai Vilniuje gali paskambinti tel. 1664 ir pranešti apie jiems reikalingą pagalbą. Savanoriai atveš po maisto paketą kas dvi savaites.

Sauliaus Žiūros nuotr.

„Daugeliui karantinas kelia iššūkių, bet senjorams dabartinis laikotarpis yra nepalyginamai sunkesnis. Vilniečiai geba greit susitelkti, kai to labiausiai reikia, – suradome daug puikių žmonių, kurie skiria savo laiko, resursų ir neatlygintinai veža senjorams būtiniausių produktų į namus. Norime padrąsinti senjorus nesidrovėti skambinti 1664, nelikti vienumoje – mes galime jums padėti“, – drąsino sostinės meras Remigijus Šimašius.

Senjorams paruoštuose maisto paketuose „Maisto banko“ savanoriai sudėjo makaronų, kruopų, konservuotų daržovių, uogienės, mėsos arba žuvies konservų, aliejaus, miltų, arbatos, cukraus, pagal galimybę įvairių saldumynų.

„Maisto banko“ atstovai džiaugiasi, kad po pirmosios bangos ramesniu metu jie galėjo sukaupti produktų rezervą ir dabar jį labai prasmingai panaudos padėdami senjorams.

„Priėmėme iššūkį ir antrojo karantino metu aprūpinti būtiniausiais produktais dėl pandemijos sudėtingoje situacijoje atsidūrusius Vilniaus senjorus. Labai dėkojame savanoriams ir aukotojams, kurie prieš prasidedant karantinui padėjo surinkti ilgai tinkamų vartoti maisto produktų, o šiuo metu kviečiame visus, galinčius prisidėti prie maisto paketų ruošimo ir jų nuvežimo nepasiturintiems“, – prie savanorių kvietė prisijungti „Maisto banko“ Vilniaus padalinio vadovas Modestas Bastys.

Pirmosios bangos metu maistas pasiekė 1542 gavėjus, iki namų buvo pristatytas net 7301 maisto paketas. Bendras paramos maistu kiekis – 28 465 kg, o jo vertė – daugiau kaip 42 000 eurų.

Visi, norintys prisidėti prie maisto dalijimo senjorams, kviečiami registruotis www.maistobankas.lt/reg. „Maisto bankas“ taip pat primena, kad maistas – vienas svarbiausių žmogaus poreikių, ir toliau kviečiama skirti finansinę paramą. Ji bus panaudojama tam, kad maistas pasiektų tuos, kuriems dabar to reikia labiausiai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top