Pradinis / Žmonės / Karina Stungytė: „Net kino teatre aš dirbu“

Karina Stungytė: „Net kino teatre aš dirbu“

Karina 2Jauna, žavi, talentinga aktorė Karina Stungytė – tikras atradimas televizijos prodiuseriams ir teatro režisieriams. Ši mergina geba įsijausti į bet kokius, netgi jai visiškai svetimus vaidmenis – įkūnyti kerštingas moteris, intrigantes, turtingų vyrų viliotojas. Kiekvienas vaidmuo jai įdomus. Suprasdama gyvenimiškos patirties reikšmę, ji drąsiai priima gyvenimo siunčiamus iššūkius, nebijo rizikuoti. Apie tai ir dar daugiau skaitykite šiame interviu.

Nuo kelerių metų pradėjote domėtis aktoryste?

Tiesą pasakius, niekada nesidomėjau aktoryste, tiesiog nuo mažens žinojau, kad būsiu aktorė. Kelias aktorystės link klojosi tarsi savaime, didelių pastangų tam neprireikė. Net nesiruošiau stojamiesiems egzaminams, galvodama, kaip bus, taip bus. Bet štai įstojau. O baigusi mokslus, iškart pradėjau vaidinti.

Ar be šios profesijos save įsivaizduojate?

Dabar man patinka tai, ką darau, ir vargu ar įsivaizduočiau save darančią kažką kita. Nors man daug kas įdomu, bet vaidyba – įdomiausias darbas. Labai noriu išmokti siūti. Jau bandžiau to mokytis, bet pritrūko kantrybės ir laiko, tad šį užsiėmimą atidėjau ateičiai.

Kokiuose filmuose ir serialuose filmavotės?

Filmavausi serialuose „Be namų“, „Moterys meluoja geriau“, „Pasmerkti 2“ ir šiuose filmuose: E. Vėlyvio „Redirected“, „Moterys meluoja geriau. Kristina“, „Valentinas už durų“ (filmo „Valentinas vienas“ tęsinyje), taip pat keliuose užsienio filmuose.

Seriale  „Pasmerkti 2“  Jums teko keršytojos vaidmuo. Ar  nebuvo sunku įsijausti į šį vaidmenį? Kokia esate gyvenime?

Seriale „Pasmerkti 2“ teko vaidinti dukrą, keršijančią už tėvo nužudymą. Gyvenime tikrai nesu kerštinga, niekada apie jokį kerštą negalvoju. Apibūdinti mane turbūt geriau galėtų mane pažįstantys žmonės.

Koks vaidmuo Jums buvo skirtas kino filme „Moterys meluoja geriau. Kristina“?

Filme „Moterys meluoja geriau. Kristina“ įkūnijau Divos personažą. Tai intrigantė, turtingų vyrų viliotoja. Pašėlusi ir neprognozuojama.

Ar tenka vaidinti spektakliuose, komedijose?

Spektakliuose, komedijose teko vaidinti studijuojant akademijoje. Iš tiesų man patinka kurti komiškus personažus, visada su džiaugsmu priimu pasiūlymus vaidinti komedijose.

Kokį vaidmenį Jums būtų sunku atlikti?

Nežinau, ar yra toks vaidmuo, kurį būtų sunku atlikti. Man įdomūs visi vaidmenys: nesvarbu, ar prostitutės, ar karalienės. Visi jie yra unikalūs. Įdomus jų kūrybos procesas –iš pradžių vaizduotėje, vėliau scenoje ar filmavimo aikštelėje.

Tikriausiai esate iššūkių mėgėja?

Taip. Dažnai imuosi darbų, kurie man yra tarsi iššūkiai. Gyvenime mėgstu rizikuoti ir išbandyti vis naujus dalykus. Tai kartais irgi virsta tam tikrais iššūkiais tiek sau, tiek aplinkiniams.

Kaip manai, ar svarbu gyvenime turėti kuo daugiau ir kuo įvairesnės patirties?

Manau, kad stengtis įgyti kuo daugiau patirties yra būtina. Juk tik per patirtį pažįstame pasaulį. Nesvarbu, ar ta patirtis gera, ar bloga, svarbu ją priimti kaip gyvenimo išbandymą ir prisiminti. Vėliau tais prisiminimais bus galima dalytis su vaikais ir anūkais. Aktoriui patirtis yra jo darbo įrankis: kuo daugiau jos prikaupi, tuo geriau gebi įkūnyti personažus.

Ar pati mėgstate žiūrėti filmus? Koks, Jūsų manymu, yra geras kinas?

Man patinka kinas, žanrų labai nesureikšminu. Tačiau žiūriu juos profesionalo akimis, visada analizuoju aktorių vaidybą, pastebiu techninius trūkumus, detales, tai, ko nemato paprastas žiūrovas. Tad nueiti į kiną su manimi kartais būna labai sunku; negaliu žiūrėti filmo tiesiog krimsdama spragėsius ir nieko negalvodama, net kino teatre aš dirbu.

Jei pasiūlytų vesti laidą, ar sutiktumėte?

Labai norėčiau vesti kokią nors laidą, man patinka gražiai kalbėti.

Be kokio užsiėmimo neįsivaizduojate savo laisvalaikio?

Laisvalaikio neįsivaizduoju turbūt be skaitymo: jei tik turiu laisvą minutę filmavimo metu, čiumpu knygą. Tą patį darau ir namie prie židinio.

Ačiū už pokalbį.

 

Kalbino pilietė reporterė Greta Kondrataitė

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top