Pradinis / Kelionės / Kas laimi – nauji ar naudoti „Volkswagen“ automobiliai?

Kas laimi – nauji ar naudoti „Volkswagen“ automobiliai?

Rinkdamiesi naują transporto priemonę dažniausiai svarstome, ar įsigyti naują mašiną iš oficialaus salono, kuria dar niekas nevažinėjo ir būsime pirmasis mašinos vairuotojas, ar vis dėlto dar nesame sutaupę pakankamai pinigų, kad galėtume nemažą santaupų dalį skirti pirmajam naujo automobilio įnašui bei kiekvieną mėnesį mokėti reguliarias įmokas. Tokiu atveju verta apsvarstyti ir naudoto automobilio pirkimą. Galite įsigyti mašiną iš patikimo pardavėjo, kuris taip pat gali suteikti nemažai garantijų, kad džiaugtumėtės transporto priemonės teikiamais malonumais bei komfortu.

Tiek nauji, tiek naudoti Volkswagen yra populiarūs mūsų šalyje. Taip yra ne veltui: jei dar neteko girdėti, praėjusiais metais perkamiausias Europoje buvo Volkswagen Golf. Šios markės automobiliai pasižymi konkurencinga kompaktinės klasės išskirtinių modelių rinka. Nors ir šiomis dienomis rinkos dinamikai stiprią įtaką daro didėjantis SUV automobilių modelių populiarumas, vis dėlto paklausiausių automobilių viršūnėje išlieka būtent kompaktiškieji hečbekai. Taip nutiko ir su Volkswagen Golf mašina.

Kodėl taip įvyko? Visi šie modeliai yra labai kompaktiški, palyginti su analogiškais SUV, ir pasižymi geresnėmis valdymo savybėmis, daug geresne degalų ekonomija ir kokybiškesne įranga už tą pačią kainą.

Taigi sprendžiant, kurie – nauji ar naudoti – Volkswagen automobiliai gali atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje, tenka atsakyti į ne vieną klausimą ir pasidomėti statistika. Nors kartais ir atrodo, kad naujas daiktas visada vertingesnis už naudotą, bet dažniausiai automobilių rinkoje viskas priklausys nuo to, kokios būklės yra jūsų nusižiūrėti naudoti Volkswagen. Kartais jie būna kuo puikiausiai „užlaikyti“, neturintys didelių defektų ar didžiulės ridos. Tokiu atveju automobilis dar važiuos tikrai ilgai ir nereiks dažnai varstyti autoserviso durų.

Aišku, tie automobiliai, kurie skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, tikrai neužtikrins tokio patogaus ir patikimo važiavimo kaip nauji. Vis dėlto svarbu atsižvelgti į tam tikras mašinos charakteristikas, kad netektų nusivilti. Tad jeigu jūsų akiratyje naujo automobilio pirkimas, nepamirškite peržvelgti ir automobilių, kurių amžius iki 5 metų, pardavimo skelbimus. Tikrai galite nemažai sutaupyti nusipirkę tokią mašiną, kuri neturės defektų, važiuos ir tarnaus lyg nauja, o jos kaina bus žymiai mažesnė nei naujos. Per pirmuosius 3–5 metus daugelis automobilių nuvertėja 30–60 proc. Taigi kyla klausimas – ar verta pirkti naują mašiną? Nepamirškite, kad per vos kelerius metus, tikėtina, nieko blogo transporto priemonei dar nebus nutikę, o ją nusipirkus bus galima be problemų naudoti, iki mašinai sukaks bent 10 metų.

Dalis pirkėjų mano, kad verčiau nusipirks seną mašiną, nei naują, bet gerokai mažesnę. Priminsime, jog automobilių pramonė nuolat tobulėja ir šiuolaikiniai nedideli automobiliai neretai turi tikrai nemažą bagažinę ir daugiau erdvės salone nei kai kurie senesnių modelių naudoti Volkswagen automobiliai.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top