Pradinis / Aktualijos / Kauno ir Vilniaus oro uostuose pristatytos naujos tiesioginių skrydžių kryptys

Kauno ir Vilniaus oro uostuose pristatytos naujos tiesioginių skrydžių kryptys

Gegužės pradžioje Kauno ir Vilniaus oro uostuose startavo net keturios naujos tiesioginių skrydžių kryptys. Nuo pirmadienio iš Kauno oro uosto galima lengvai pasiekti Varšuvą, o nuo antradienio iš Vilniaus oro uosto pradėti vykdyti skrydžiai į Gdanską, Niurnbergą ir Hamburgą. Skrydžius į Lenkiją ir Vokietijoje esantį Niurnbergą vykdys oro bendrovė „Ryanair“, į Hamburgą – „airBaltic“.

Kaip pastebi Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas, šio mėnesio pradžioje startavusios  kryptys tinka tiek atostogoms, tiek verslo kelionėms.

„Skrydžiai, kuriuos pradėjo vykdyti oro bendrovės „airBaltic“ ir „Ryanair“, sujungia Lietuvą su strategiškai svarbiomis kryptimis. Vokietijos miestai – reikšmingi ekonominių santykių plėtojimui, atvykstamajam turizmui bei užsienio investuotojų pritraukimui, o naujieji skrydžiai į Varšuvą dar labiau pagerins Lietuvos susisiekimą su Lenkija, sutaupys daug laiko šiuo metu keliaujantiems į Varšuvą iš Kauno ir jo regiono kitomis transporto priemonėmis, taip pat pritrauks daugiau turistų iš kaimyninės šalies į Lietuvą. Džiaugiamės galėdami keleiviams pasiūlyti naujų verslo kelionių krypčių, tačiau verta pabrėžti, kad kiekvienas iš šių miestų puikiai tiks ne tik darbiniams susitikimams, bet ir pažintinėms atostogoms“, – sakė A. Stikliūnas.

Jo teigimu, nuosekliai auganti krypčių pasiūla yra įsibėgėjančio aviacijos vasaros sezono simbolis ir kartu oro bendrovių planų pasiekti priešpandeminį savo veiklos mastą rezultatas.

„Praėjusių metų antroje pusėje prasidėjęs spartus aviacijos sektoriaus atsigavimas tęsiasi iki šiol. Šiandien drąsiai galime teigti, kad kelionių paklausa itin stipri, oro uostuose fiksuojame sparčiai didėjančius keleivių srautus. Žmonės aktyviai naudojasi galimybe keliauti tiek poilsio, tiek darbo tikslais“, – komentavo A. Stikliūnas.

Praėjusį mėnesį Lietuvos oro uostai atnaujino šių metų aviacijos srautų prognozę. Atsižvelgiant į turimus duomenis, teigiama, kad keleivių skaičius Lietuvos oro uostuose turėtų siekti iki 4,4 mln., o skrydžių – iki 49,5 tūkst., tai yra atitinkamai 4 proc. ir 3 proc. daugiau, nei prognozuota anksčiau.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top