Pradinis / Renginiai, pramogos / Keliones po Lietuvą vainikavo sužadėtuvės

Keliones po Lietuvą vainikavo sužadėtuvės

Vasario 14-oji – puiki proga pasidalinti nuostabia, romantiška istorija apie porą iš Vilniaus. Osvaldas ir Miglė 2019 m. nusprendė keliauti Lietuvoje ir projekto „Surink Lietuvą“ magnetėliais papuošti namus bei papildyti asmenines patirtis.

Kai Osvaldas susipažino su Migle, ji jau buvo įsitraukusi į „Surink Lietuvą“ iššūkio žaidimą, tačiau kaip tikras strateginių stalo žaidimų mėgėjas Osvaldas perėmė kelionių planavimą. Jis sumaniai dėliodavo, kaip daugiau visko pamatyti, aplankyti ir būtinai ne vieną kelionės trofėjų parsivežti. Keliaujant ir leidžiant laiką kartu, Osvaldas mintyse užsibrėžė tikslą – surinkus magnetėlius pasipiršti savo širdies draugei. Kol Miglė visiškai nenutuokdama apie Osvaldo planus smagiai leido laiką kelionėse, Osvaldas planavo jųdviejų ypatingąją akimirką – sužadėtuves. Jos turėjo įvykti vasarį žirgų lenktynėse Sartuose, Zarasų rajone, o pakeliui turėjo būti užsukta į Rokiškį, kurį aplankę juodu turėjo gauti paskutinį trūkstamą magnetėlį žemėlapyje, tačiau…

Kartais moterys persigalvoja paskutinę minutę. Miglė nekantravo įsigyti paskutinį magnetėlį, tad pasiūlė: „Nieko nelaukime ir nuvažiuokime į Rokiškį paskutinio magnetėlio.“ O buvo dar tik spalio mėnuo ir sužadėtuvių planą netikėtai reikėjo paankstinti. Žinoma, Osvaldas trumpam sutriko, bet nieko nelaukęs kibo į darbus – ieškoti tobulo žiedo Miglei. Įtraukta Miglės geriausia draugė padėjo rasti tinkamą žiedą, nors ir per plauką nesukėlė Miglei įtarimo apie sužadėtuves. 

Kelionė į Rokiškį niekuo nesiskyrė nuo kitų kelionių, išskyrus tą momentą, kai įsigijus paskutinį magnetėlį Osvaldas pasakė: „Migle, mums reikia pasišnekėti.“ O juk tokios frazės geruoju nesibaigia… Miglei visiškai nesitikint Osvaldas paprašė tapti jo žmona! Šokas ir absoliutus netikėtumas atėmė Miglei žadą, ir nors dabar juokiasi, kad ženklų apie pasipiršimą buvo, sako, jog nė iš tolo nesuuodė šio Osvaldo plano ne tik surinkti Lietuvos žemėlapį, bet ir kelionės pabaigoje susižadėti. 

Meilė dažnai mus veda iš proto, gali atskleisti mūsų geriausias ir blogiausias savybes, meilė gali įkvėpti arba nuraminti, priversti nuversti kalnus ir perplaukti jūras. Ši meilės istorija pareikalavo pusantrų metų kelionės aplink Lietuvą, kad pusiau planuotos sužadėtuvės baigtųsi jaunos poros vestuvėmis. Įkvėpti Osvaldo ir Miglės romantiškų sužadėtuvių, kurios turėjo vykti Sartuose, bet įvyko Rokiškyje ir maždaug 4 mėnesiais anksčiau, linkime poroms nedvejoti ir leistis į keliones, pirmiausia po Lietuvą, vėliau ir toliau, nes kiekviena kelionė yra gyvenimo kelionė, o geras partneris – jau pusė sėkmingos kelionės. 

Linkime Osvaldui ir Miglei sėkmingos bendro gyvenimo kelionės, o dar tik bandantiems atrasti Lietuvą siunčiame žinutę: kada, jei ne dabar? Prisijunk prie „Surink Lietuvą“ kelionių jau dabar, nes tai tik įrankis, palengvinantis pažintį su nuostabiu ir neprilygstamai romantišku Lietuvos kraštu.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top