Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kine debiutavęs J. Jankevičius: „Baisiausia man – žiūrovų tyla“

Kine debiutavęs J. Jankevičius: „Baisiausia man – žiūrovų tyla“

Praėjusį penktadienį didžiuosius Lietuvos kino ekranus pasiekusi nauja lietuviška romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, atrodo, nepaliko abejingų. Filme kaip aktorius debiutavęs humoristas J. Jankevičius atskleidžia, kad labiausiai jį baugino… žmonių reakcijų laukimas. TV3 laidoje „Raudonas kilimas“ Justinas atvirai papasakojo apie savo nuogąstavimus.

Itin palankiai žinomų šalies žmonių įvertintas filmas pasiekė ir Lietuvos kino teatrų žiūrovus, kur jį įvertinti progą turi kiekvienas, panorėjęs išvysti humoristą J. Jankevičių didžiajame ekrane. Dar prieš premjerą duodamas interviu laidai „Raudonas kilimas“, Justinas papasakojo, dėl ko labiausiai baiminasi.

„Kai galvoju apie premjerą, man svarbiausia, kad patiktų žmogui, kuris sėdi šalia manęs. Bet aš labiausiai bijau tos akimirkos, kai bus paskutinė scena, kai pasileis titrai ir tai bus pirmas išbandymas. Tada tu gausi arba plojimus, arba pomidorą į veidą. Man labai tiktų pomidoras į veidą. Bet baisiausias dalykas, kurio aš bijau, – tyla“, – atviravo humoristas.

Laimei, Justino nuogąstavimai nepasitvirtino ir jis nesulaukė nei pomidoro į veidą, nei tylos. Priešingai – savaitgalį kino teatruose pasirodžiusį kino filmą žiūrovai įvertino itin teigiamai.

„Man visą laiką svarbiausias yra žiūrovas. Tai yra žmogus, dėl kurio aš stengiuosi nuo pat vaikystės. Atrodytų, kad humoristas yra labai egocentriška profesija. Bet iš tiesų yra ne taip. Man nuo pat vaikystės buvo svarbiausia, kad kiti juoktųsi. Aš nuo to jaučiu malonumą“, – apie savo pašaukimą pasakojo Justinas.

Kino teatrus pasiekęs prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakoja apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam… Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai teigia, kad tai smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

Kūrėjų nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top