Prekių pirkimas šiandien toks paprastas, kad užtenka kelių mygtukų paspaudimų internetinėje parduotuvėje ir prekės jau keliauja pas jus. Krovinių gabenimas labai populiari šių dienų paslauga. Kroviniai keliauja per visą pasaulį. Tiek įmonės, tiek žmonės gabenasi krovinius iš įvairiausių pasaulio šalių. Ne išmintis ir krovinių gabenimas į Skandinavijos šalis. Keltas į Švediją kaina nestebina krovinius gabenančių įmonių.
Laisvam krovinių gabenimui svarbų vaidmenį atlieka ir Europos Sąjunga, kuri paremta laisvu krovinių gabenimu. Krovinių gabenimas apima visą logistikos paslaugų paketą. Nuo krovinio gabenimo iki pristatymo prie durų, arba Jūs atiduodate savo krovinį, o klientas jį pasiima paskirties vietoje. Viskas.
Deja, ne visi kroviniai keliauja vienodai. Dalis krovinių dingsta arba dalis jų yra sugadinama. Dažnai kroviniai atvyksta ir į netinkamą vietą. Ką daryti, kad rezultatas būtų idealus, kad kroviniai pasiektų savo tikslą?
Pavojingų, didelių ir sunkių krovinių gabenimas:
Pavojingi kroviniai, dar vadinami ADR. Siekiant saugiai gabenti šį krovinį, keliami griežti reikalavimai tiek vairuotojui, tiek transporto priemonei. Griežtai draudžiama vežti tokio tipo krovinius su maisto produktais ar produktais, kuriuose yra taukų. Laikydamiesi šių reikalavimų, galite būti tikri, kad jūsų krovinys bus pristatytas visiškai saugiai ir laiku.
Fiksuotas krovinys (FTL) paprastai yra didelės apimties ir užima visą transportavimo vietą. Šios siuntos gabenamos tiesiai į logistikos centrą.
Daliniai kroviniai – tai dažniausiai nedideli kiekiai ir neapima visos transportavimo vietos. Keli daliniai kroviniai sujungiami į pilnus krovinius ir transportuojami į perkrovimo punktą arba logistikos centrą. Ten jie pagal siuntimo kryptį perkraunami į kitas priekabas.
Didelis ir sunkus krovinys – tai krovinys, kuris netelpa į standartinio dydžio sunkvežimį. Žinoma, kiekviena šalis turi savo standartus. Tačiau daugelyje šalių transporto priemonė su kroviniu arba be jo laikoma didele, jei ji viršija bent vieną iš čia nurodytų matmenų:
aukštis nuo važiuojamosios dalies paviršiaus – 4 m;
plotis – 2,5 m (šilumą izoliuojantys furgonai – 2,6 m);
ilgis – 18,35 m (su puspriekabe – 16,5 m);
transporto priemonės krovinys – daugiau nei 2 m.
Partnerio turinys