Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Kupiškio rajono vaikų renginys „Aš myliu Lietuvą“

Kupiškio rajono vaikų renginys „Aš myliu Lietuvą“

Praėjusią savaitę Kupiškio kultūros centre vyko Kupiškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams skirtas renginys „Aš myliu Lietuvą“. Pilietiškame renginyje susirinko dailiai tautiniais kostiumais pasipuošę lopšelių-darželių auklėtiniai, auklėtojos, Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Irena Mockuvienė. Viso renginio metu netrūko geros nuotaikos, vaikiško juoko. Mažieji parodė, kiek daug žino apie savo gimtąjį kraštą ir stebino suaugusiuosius drąsiais bei teisingais atsakymais. Mokėti būti pilietišku ir tvirtu visuomenės nariu yra didžiulė vertybė, todėl to reikia mokyti nuo pat mažens.

Renginyje „Aš myliu Lietuvą“ buvo ir metraštininkė, kuri atvyko su plunksna raštu įamžinti, kaip 2016 m. Vasario 16-ąją švenčia lopšelių-darželių auklėtiniai Kupiškyje. Susirinkusių mažųjų patriotų ji paprašė parašyti laišką būsimoms kartoms − šokiais, dainomis, pasakojimais apie gimtąjį kraštą.

Pirmieji pasirodė Subačiaus vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai ir pristatė Subačiaus kraštą. Taip pat šių vaikų lūpomis nuskambėjo pačios gražiausios dainos, skirtos tėvynei. Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Obelėlė“ auklėtiniai susirinkusiesiems perskaitė su auklėtojų pagalba parašytą laišką Kupiškiui, padainavo kupiškėnų himną bei pašoko linksmą liaudišką ratelį, o auklėtojos dar ir sutartinę padainavo. Kupiškio rajono savivaldybės meras D. Bardauskas sveikino susirinkusiuosius Lietuvos gimtadienio proga. O kokia gimimo dienos šventė be skanaus torto ar pyragaičio? Todėl visų lopšelių-darželių kolektyvus apdovanojo gardžiais šakočiais.

Šventinę programą tęsė Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“. Jo atstovai padainavo daineles ir atliko įdomų pasirodymą, kurio metu iš atskirų detalių sudėliojo Lietuvos žemėlapį. Pilietišką renginį užbaigė Kupiškio mokykla „Varpelis“. Šios įstaigos auklėtiniai pristatė, kas yra Lietuvos sostinė, pašoko, papasakojo teatralizuotą Vilniaus įkūrimo istoriją naudodami liaudies instrumentus. Irena Mockuvienė dėkojo už gražią šventę ir visiems susirinkusiems įteikė Kupiškio rajono mokinių darytas trispalves apyrankes. Visą gražų renginį vainikavo vienos iš renginio iniciatorių Subačiaus vaikų lopšelio-darželio direktorės Marijos Morkūnienės kalba ir padėkos raštų teikimas.

http://kupiskiokultura.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top