Pradinis / Kultūra / Kuriantys Lietuvos moksleiviai kviečia į kūrybos vakarą „Esam“

Kuriantys Lietuvos moksleiviai kviečia į kūrybos vakarą „Esam“

Birželio 1 d. 18 val. Vilniaus Rotušės scena ir vėl bus suteikta kuriantiems Lietuvos moksleiviams. Iš Klaipėdos, Šiaulių, Zarasų ir kitų Lietuvos vietovių į Vilnių suvažiuos muziką kuriantys ir muzikuojantys, poeziją ir prozą rašantys, vaidinantys moksleiviai.

Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „Esam“ skirtas jaunosios kartos kūrybai skatinti, jai pristatyti, megzti bei puoselėti moksleivių bendruomeniniams ir kultūriniams ryšiams.

Renginyje dalyvaus Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos, filologų, meninio skaitymo respublikinių konkursų laureatai ir vakaro svečiai, tarp kurių aktoriai ir atlikėjai Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleivė, Mažojo Kristoforo žymens laureatė Skaistė Kašėtaitė, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos I vaidybos kurso studentai, dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas ir kt.

Vakaro žiūrovų laukia moksleivių kūrybos skaitymai, bus skaitomos Jono Meko ir savos kūrybos eilės, atliekamos autorinės kūrybos dainos, skambės A. Skriabino ir P. Sancan ir kitų autorių kūriniai, bus atliekama poetinė-muzikinė kompozicija ir pristatyti trys „Skalvijos“ kino akademijos studentų filmai.

Renginio partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lituanistų sambūris, Vilniaus kultūros centras, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, leidyklos „Alma littera“ ir „Terra Publica“.

Kviečiame visus palaikyti jaunuosius kūrėjus.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top