Pradinis / Kinas, muzika, TV / Lavija Šurnaitė: „Per plauką nesusirgau bulimija“

Lavija Šurnaitė: „Per plauką nesusirgau bulimija“

Šį ketvirtadienį LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – žinomų moterų išpažintys. Asmeninio gyvenimo užkulisiai, apie kuriuos viešai prabylama retai, pasakojimai, verti knygos puslapių.

Televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė prisipažino, kad yra verkusi dėl vyrų. „Taip, mane paliko. Norėjau tik žliumbti, gerti vyną, toliau žliumbti ir gulėti lovoje“, – pasakojo viena gražiausių pramogų pasaulio moterų.

L. Šurnaitė pasakojo, kad buvo laikas, kai ji jautėsi negraži, turinti antsvorio. „Per plauką nesusirgau bulimija. Sveikas protas nugalėjo“, – sako net dvi patarimų knygas išleidusi moteris.

Medikė Jelena Tulčina atvirai pasakojo apie savo kompleksus. „Jaunystėje buvau labai negraži. Be to, medikai man prognozavo nevaisingumą. Apie tai bijojau prasitarti tuometiniam vyrui. Bijojau, kad mane paliks“, – pasakojo J. Tulčina.

Moteris į studiją atsinešė keletą perukų. „Aš jau du dešimtmečius tik juos nešioju, nes pačios plaukai labai prasti“, – drąsiai apie tai kalbėjo J. Tulčina.

Ji taip pat atskleidė, kokių gudrybių ėmėsi norėdama suvilioti buvusį vyrą. „Kaip tapti deive, kai tokia nesijauti?“ – klausė žinoma moteris.

Žurnalistė Rasa Karmazaitė papasakojo, kam pasiryžusios moterys dėl vyrų. Ji lankėsi kursuose, kuriuose moterys mokomos, kaip susirasti turtingą vyrą.

Laidoje dalyvavo ir moterims patarimus viešai dalijanti „Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė, TV prodiuseris Kristupas Krivickas ir tris vaikus auginantis Simonas Urbonas.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top