Pradinis / Kultūra / Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia prisidėti prie paramos ožkytei Kruopai

Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia prisidėti prie paramos ožkytei Kruopai

Šiandien – Pasaulinė gyvūnijos diena. Apsilankant muziejuje, turbūt kiekvienam teko susidurti su muziejaus „mažąja gide“ – ožkyte, vardu Kruopa, kuri lankytojams palaiko draugiją vaikščiojant po muziejų. Kruopa yra ganėtinai veikli – yra ne tik muziejaus gidė, kuri semiasi išminties muziejaus knygyne, bet ir dirba ūkinius darbus – padeda „nušienauti“ ne toje vietoje išdygusią žolę ar gėlę. Ji niekada neatsisakys su jumis pasidaryti asmenukę.

Kruopa yra labai pripratusi prie žmonių, ji – muziejaus talismanas. Nors vaikystėje jos atsisakė mama ožka, muziejaus jojimo būrelio vadovė Justina puikiai ja pasirūpino. Dabar ji – tikra žmonių draugė.

Kruopa tikrai džiaugiasi Jūsų, mielieji lankytojai, draugija, tačiau jai iki visiškos laimės trūksta tik vieno – pagerinti jos ir jos draugų gyvenimo sąlygas. Norima pakeisti diendaržio tvoras, atnaujinti gardus, o svarbiausia – uždengti tvarto stogą nendrėmis (kurios labai brangios), kad nebėgtų vanduo. Iki tikslo trūksta 3000 Eur. Padėti muziejaus gyvūnams galite paremdami finansiškai. DĖKOJAME JUMS IŠ ANKSTO!!! Kruopa pažadėjo pasikviesti Jus į savo sutvarkytus namus!

LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJUS

Sąskaitos Nr. LT 057300010002229608

Įst. kodas 190757221

AB „Swedbank“

Banko kodas 73000

Mokėjimo paskirtis – Kruopos namų sutvarkymui.

Lietuvos liaudies buities muziejaus inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top