Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvos moteris antrąkart suburs naktinis bėgimas

Lietuvos moteris antrąkart suburs naktinis bėgimas

Rugpjūčio 23 d., šeštadienį, jau antrą kartą Lietuvoje vyks naktinis moterų bėgimas „We Own The Night Vilnius“ (liet. „Mums priklauso naktis“). Pernai šis netradicinis bėgimas subūrė daugiau nei 1,2 tūkst. moterų minią. Tikimasi, kad šiemet įveikti 5 km distanciją ir puikiai praleisti laiko, užkariaujant naktinį Vilniaus senamiestį, susirinks dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių.

„Šis renginys reiškia daugiau nei tik bėgimą. Tai yra šventė, kviečianti moteris puikiai praleisti laiką, suburti savo drauges ir kartu nuveikti ką nors šiek tiek neįprasto, pasidžiaugti akimirka, skirta tik sau. Tai vienas iš tų renginių, kuriuose tiesiog smagu dalyvauti, nesvarbu, ar esi patyrusi bėgikė, ar naujokė. Čia bus svarbiausia gera nuotaika ir šypsena veide“, – sako bėgimo renginio iniciatorės – sporto prekių gamintojos „Nike“ – atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

Pasak renginio organizatorių, šiemet kuriamos trasos atmosfera kiekvienai dalyvei leis jaustis ypatingai: laukia dar daugiau neįtikėtinų staigmenų, jėgas atgauti padės užkandžiai, vanduo, fotosesija specialioje zonoje ir daug muzikos garsų. Naktinis moterų bėgimas vyks Vilniaus Senamiestyje. M. Monstavičiūtė įsitikinusi, kad „We Own The Night Vilnius“ taps linksmiausiu geriausių draugių vasaros vakarėliu.

Registruotis į renginį galima užpildant anketą interneto puslapyje www.sheruns.lt.

Pirmųjų 2 500 užsiregistravusių moterų bėgimo dalyvių laukia specialiai šiam renginiui sukurti „Nike“ marškinėliai ir kitos rėmėjų įsteigtos dovanos. Moterys, norinčios pasiruošti naktiniam bėgimui, galės tai padaryti netrukus prasidėsiančiose specialiose profesionalų vadovaujamose treniruotėse. Jos prasidės liepos 2 d. ir vyks kiekvieną trečiadienio vakarą 19 val. Vilniaus Vingio parke.

„We Own The Night“ bėgimo renginiai, sutraukiantys tūkstančius moterų, taip pat vyksta Londone, Paryžiuje, Amsterdame, Berlyne, Milane ir kt. Jie sulaukia didžiulio susidomėjimo, pavyzdžiui, pernai Varšuvoje šis bėgimas subūrė daugiau nei 6 tūkst. moterų.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top