Pradinis / Kinas, muzika, TV / Londone verslą įkūrusi Miglė Upali: „Teko susidurti ir su panieka“

Londone verslą įkūrusi Miglė Upali: „Teko susidurti ir su panieka“

„Man buvo keista, kad žmonės į mane žiūri kitaip, lyg nebūčiau lygiavertis žmogus.  Man buvo pasakyta: „Oi, lietuviai, jūs iš Rytų Europos, jūsų čia pilna, aš noriu būti aptarnautas brito! Tada galvojau: „Kodėl? Kodėl vien dėl to, kad gimiau kitoje šalyje, tu į mane žvelgi su panieka?“ – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo…. Iki…“ apie patirtus užgauliojimus ir pažeminimus pasakojo Londone gyvenanti žvaigždžių floriste vadinama lietuvė Miglė Upali.

32-ejų lietuvė į Didžiąją Britaniją atvyko ne trokšdama užsidirbti. „Esu meilės emigrantė… Jei ne ji, tikrai nebūčiau palikusi Lietuvos ir vykusi svetur. Lietuvoje turėjau gerą gyvenimą be rūpesčių“, – pasakojo Miglė.

Šiandien Miglė vadovauja nuosavam gėlių salonui „Your London florist“ („Tavo floristas Londone“), o jos klientai – garsūs futbolininkai ir turtuoliai, už įspūdingas puokštes mokantys net ne dešimtis, o šimtus, kartais net tūkstančius eurų.

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II, princo Viljamo žmona Kate Middleton, dainininkė Kylie Minogue ar pono Byno personažą įkūnijęs aktorius Rowanas Atkinsonas – tai tik kelios lietuviams pažįstamos garsenybės, kurias teko aptarnauti ir Miglei. Ji iki šiol pamena, kokias puokštes kūrė šiems žmonėms, ko jie pageidavo ir kaip elgėsi. Kate Middleton, nuolat sekama ne tik britų, bet ir viso pasaulio spaudos, salone, pasak Miglės, lankydavosi kone kas savaitę, nors galėjo turėti asmeninę floristę.

O štai Anglijos karalienei skirta puokštė kainavo tik kiek daugiau nei 50 eurų. „Skambučio su prašymu sukurti puokštę pačiai karalienei sulaukiau darbo pabaigoje… Kad kortelėje, pridėtoje prie puokštės, nebūtų gramatinių klaidų, tikrino mano vyras…“ – pasakojo Miglė.

Visiškai kitoks, pasak Miglės, pasirodė garsusis aktorius Rowanas Atkinsonas, lietuviams ir viso pasaulio žmonėms puikiai žinomas kaip ponas Bynas. „Jis nė iš tolo neprimena komiko, yra šaltas ir nelinkęs draugiškai bendrauti…“ – pasakojo Miglė. Tačiau jis, pasak floristės, itin mėgo demonstruoti turimus klasikinius automobilius, kurių, kaip suskaičiavo Miglė, turi daugiau nei dešimt.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top