Pradinis / Renginiai, pramogos / M. Rainys: siekiant įkvėpti kitus, pirmiausia teko įveikti save

M. Rainys: siekiant įkvėpti kitus, pirmiausia teko įveikti save

TV3_Play_Isdrisk_Milana_Mindaugas_Foto_Stasys_Zumbys

Kadaise radijuje dirbęs, profesionalios krepšininko karjeros siekęs TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys iš Kauno į Vilnių atvažiavo, kaip pats sako, trumpam, tačiau čia sėkmingai darbuojasi iki šiol. Kad nuo krepšinio persimes ant šokių parketo, Mindaugas visai negalvojo. „Gyvenime nebuvau šokęs. Atėjęs į projektą nemokėjau nė vieno žingsnelio, o ritmo skaičiuoti neišmokau iki šiol. Šoku iš pajautimo“, – sako vietoje nenustygstantis projekto „Šok su manimi“ nugalėtojas, šią savaitę su šokių partnere Milana Jašinskyte-Pankevičiene pradėjęs įgyvendinti naują projektą televizijoje internete TV3 Play. „Išdrįsk!“ – sako jie ir kasdien žiūrovams pristato vaizdo įrašus, ištrinančius ribas tarp skirtingų žemynų, kultūrų ir skatinančius daryti tai, ko geidžia širdis.

„Man nepavyko tapti krepšininku. Buvo pasakyta: tavo pirštai per trumpi, tu niekada nebūsi dviejų metrų ūgio“, – skaudžią patirtį prisimena Mindaugas. Tuo tarpu šokiai niekada nebuvo tai, apie ką svajojo TV3 laidų vedėjas, tačiau šis naujas užsiėmimas jo gyvenime įgauna vis didesnį pagreitį.

Šiemet laimėję TV3 projektą „Šok su manimi“, M. Rainys ir M. Jašinskytė-Pankevičienė nesėdi sudėję rankų. TV3 Play projekto „Išdrįsk!“ idėja jiems gimė spontaniškai: „Diskutavom apie lietuvius – yra daug žmonių, kurie ką nors labai nori daryti, tačiau neišdrįsta, kai kurie pradirba dešimt metų tame pačiame darbe, o jų kolegos vis dar nežino jų vardų, vakarėliuose jie sėdi tylūs, nors tikrai turi ką papasakoti, šokių klube išgeria kokteilį ir parėję namo gailisi, kad nepašoko, neišdrįsta susikrauti daiktų ir pasakyti – keliausiu aplink pasaulį.“ Pasak Mindaugo ir Milanos, nesvarbu, kas ką apie jus mano, už ką kritikuoja: „Pavyzdžiui, mums patinka šokti, ir mes šokame visur ir visada.“

Tiesa, siekiant įkvėpti kitus, pirmiausia teko įveikti save. „Išdrįsk!“ tapo išbandymu mums. Pirmąjį šokį, kurį šokau Kaune, pavyko nufilmuoti tik iš šešto karto, nes mane glumino aplinka – spoksantys žmonės. O po to pirmo karto persilaužiau. Nebekreipiu dėmesio į aplinkinius ir per tą minutę, kai šoku, man tikrai būna linksma“, – sako Mindaugas.

Tiek Mindaugas, tiek Milana šoka atskirai, po vieną: užsideda ausinuką ir keliauja į neįtikėtinas vietas, o jų šokį gali pamatyti bet kuris praeivis. Milana šiuo metu – Pietų Amerikoje, Mindaugas – Lietuvoje. TV3 Play žiūrovai mato juos abu – vienoje ekrano pusėje Mindaugą, kitoje – Milaną, ir gali stebėtis, kaip sinchroniškai šiems pavyksta šokti skirtinguose pasaulio kampeliuose. „Mes net lenktyniaujame kuris suras gražesnę aplinką šokiui. Ieškom kuo labiau crazy: Milana spėjo sušokti oro uoste ant važiuojančio eskalatoriaus. O kai aš šokau Kauno rotušėje, kažkas šalia tuokėsi. Lauko kavinės lankytojai atsisuko ir ėmė rodyti pirštais, kad gatvėje be muzikos šoka kažkoks žmogus. Šokau autostradoj, ant Gedimino pilies, įbridęs upėje, o mano partnerė jau spėjo sušokti ant Montanos kalno, kuris yra prie pat Maču Pikču, Peru. Užsieniečių ir lietuvių reakcijos skirtingos. Milana sulaukia pozityvesnių reakcijų. Tiesa, ji net buvo trumpam išprašyta iš lėktuvo, nes šokdama trukdė žmonėms į jį sulipti“.

Išsamus „Power Hit Radio“ laidų vedėjos Ramintos Vyšniauskaitės pokalbis su Mindaugu apie projektą: www.powerhitradio.lt/laidos/sok-i-kelnes/911, o visus Mindaugo ir Milanos šokius galima pamatyti TV3 Play: www.tv3play.lt/program/isdrisk

Stasio Žumbio nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top