Pradinis / Kinas, muzika, TV / M. Starkus ir V. Radzevičius leisis į kelionę, kurios idėja gimė Meksikoje

M. Starkus ir V. Radzevičius leisis į kelionę, kurios idėja gimė Meksikoje

Jei televizijos žiūrovų paklaustumėte, kas yra populiariausi keliautojai Lietuvoje, dauguma nė nemirktelėję pasakytų – Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Pasaulį su įvairiausiais automobiliais išmaišęs charizmatiškasis duetas ryžosi naujam iššūkiui. Neseniai įgiję teisę vairuoti traktorių, žinomi vyrai leidosi į stulbinamą kelionę.

„Kodėl nepavažinėjus po Lietuvą traktoriais? O jei dar surengtume lenktynes? Būtų puiki televizijos laida“, – taip apie naują projektą „Didžiosios traktorių lenktynės“ pasakoja originalių idėjų nestokojantys kelionių entuziastai.

Kaip Vytarui ir Martynui kilo noras vairuoti traktorius? Pasirodo, keliaujant po Meksiką, jiems vis gedo automobilis. Kartais jį tekdavo taisyti ir patiems. Kai to padaryti būdavo nebeįmanoma, vyrai ieškodavo pagalbos. „Taip atsidūrėme didžiulėje fermoje, kurioje buvo daug gyvūnų. Pagalvojome, kad jei yra gyvūnų, bus ir technikos. O jei yra ir technikos, atsiras žmogus, kuris galės mums padėti“, – prisiminė M. Starkus.

Kol į pagalbą atskubėję mechanikai taisė automobilį, keliautojų akys užkliuvo už traktorių. „Kodėl nepabandžius pasivažinėti?“ – pagalvojo abu. Prireikė šiek tiek laiko, kol pavyko priprasti prie traktoriaus gabaritų, tačiau transporto priemonės valdymas paliko didžiulį įspūdį. „Reikia įgūdžių, kol įvaldai šį monstrą. Iš pradžių atrodo, kad darydamas posūkį apvirsi į šoną. Kelionės po Centrinę Ameriką metu vis prisimindavome važiavimą su traktoriais. Pagalvojome, kad būtų smagu tai padaryti Lietuvoje. Ir ne tiesiog pavažinėti, o surengti lenktynes“, – pasakoja M. Starkus.

Grįžę į gimtinę keliautojai nusprendė neleisti šioms kalboms likti tik kalbomis. Išlaikę nelengvą traktorių vairavimo egzaminą, jie ėmėsi planuoti būsimą kelionę. „Pasikvietėme ir Benediktą Vanagą. Jis su filmavimo komanda prieš kelionę galvojo mums užduotis. Būsimame televizijos projekte parodysime, kad po Lietuvą galima keliauti įvairiausiais būdais. Tiesa, mūsų tikslas nėra kelionė iš taško A į tašką B. Žiūrovai laidoje išvys įvairiausias užduotis, kurias mes su Vytaru turėsime įvykdyti. Tikimės, kad mūsų pavyzdys padrąsins žmones pakeliauti po Lietuvą, išlįsti iš komforto zonos“, – naujosios laidos „Didžiosios traktorių lenktynės“ sumanymą atskleidžia M. Starkus.

„Lėtas keliavimo būdas garantuoja daug netikėtumų. Parodysime mažiau žinomas Lietuvos vietas, susitiksime su žmonėmis, patirsime daug nuotykių. Bus tikrai įdomu“, – intriguoja V. Radzevičius.

Nors žiūrovai įpratę matyti Vytarą ir Martyną keliaujant kartu, šį kartą vyrams teks išsiskirti, mat kelionė numatyta skirtingais maršrutais. Keliautojai susitiks Palangoje, o vienas kito nuotykius tiek jie patys, tiek žiūrovai pamatys jau greitai TV3 televizijos eteryje. „Vairuoti traktorių yra labai geras jausmas, ir jau netrukus tuo galės įsitikinti TV3 žiūrovai“, – šypsosi M. Starkus.

TV3

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top