Pradinis / Kinas, muzika, TV / Margiris Meilutis: „Noriu būti vertinamas už tai, ką padarau pats“

Margiris Meilutis: „Noriu būti vertinamas už tai, ką padarau pats“

Tikriausiai visi, kurie užaugo su broliais ar seserimis, žino, ką reiškia šeimos vaikų varžymasis tarpusavyje. Tačiau ar įmanoma lygiavertė konkurencija tarp brolio ir sesers, jei ji – olimpinė, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė? Nors Rūtos Meilutytės vyresnysis brolis Margiris Meilutis (23) didžiuojasi ypatingu sesers palaikymu, tačiau neslepia, kad žymiosios sesers šlovė nėra vienintelis dalykas, su kuriuo jis nori būti siejamas.

Pirmą kartą atvirai apie šiuos jausmus M. Meilutis prabilo LRT projekte „Tikri vyrai“, kuriame sutiko išbandyti šauktinio gyvenimą Lietuvos kariuomenėje. Mokantis žvalgų darbo subtilybių, dalyviams teko užduotis perplaukti vandens kliūtį su pilna žvalgybos ekipiruote. Lipdamas į vandenį, Margiris sulaukė kitų projekto dalyvių klausimų apie savo plaukimo įgūdžius.

„Kažkodėl visi visąlaik daro prielaidą, kad mūsų giminėje visi plaukia gerai, nes toks, matyt, mūsų giminės gyvenimo būdas: nuo mažens įmeta vaiką į baseiną ir tada ten visi pliuškenasi“, – taip, neslėpdamas lengvos ironijos, įveikęs užduotį kalbėjo muzikos vadybininku dirbantis M. Meilutis. 7 metus baseiną lankęs vaikinas įrodė, kad pats taip pat yra geras plaukikas.

Vienu iš projekto „Tikri vyrai“ lyderių vadinamas M. Meilutis neslėpė, kad įvairių komentarų apie savo seserį sulaukia nuolat. Ar vaikino netrikdo tai, kad jam dėmesys skiriamas pirmiausia dėl R. Meilutytės pasiekimų?

„Būna situacijų, kai toks priminimas verčia tik didžiuotis ir džiaugtis, kad Rūta yra tokia, kokia yra, kad ji savo sunkiu darbu pasiekė tai, ką dabar turi, ir kad aš galėjau būti šalia ir kažkiek jai padėti. O kartais būna ir kitokių situacijų, kai norisi būti vertinamam už tai, ką padarau pats, o ne už tai, kad esu kažkieno brolis“, – neslėpė M. Meilutis.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top