Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naujame Marijos Akelan dainos klipe – „Mis Lietuvos“ kurtas šokis

Naujame Marijos Akelan dainos klipe – „Mis Lietuvos“ kurtas šokis

Marija Akelan. Fotografė Kristina Duršaitė

Atlikėja, dainų autorė Marija Akelan pristato naująjį vaizdo klipą  dainai „The Morning Sun“,  kuriame „Miss Lietuvos“ Agnės Kavaliauskaitės ir Tomo Legenzovo dueto šokis perteikia dviejų žmonių  istoriją.

„Daina „The Morning Sun“ pasakoja apie dviejų žmonių tarpusavio santykius ir savęs suvokimą bei  naująjį  atradimą juose. Taip išeina, kad ir vėlgi tai daina apie meilę, – sako Marija. –  Meilė yra paprastas žodis, kol mes patys jam suteikiame kiekvienas savo reikšmę. Mūsų jausmai, bendra patirtis, išgyvenimai,  lūkesčiai, tarpusavio konfliktai ir jų sprendimai  suteikia šiam žodžiui unikalią prasmę.“

Vaizdo klipo idėja Marijai kilo kartu su draugu režisieriumi. Šis pasiūlė, kad tai būtų dviejų žmonių šokis, o ji pati dainą atliktų prie fortepijono, kaip ją ir sukūrė. Ilgai galvoti apie šokėjus neteko. „Mano dukra Sofija lanko šokių pamokas Agnės Kavaliauskaitės šokių studijoje, taip užsimezgė mūsų draugystė. Visai netyčia pamačiau Agnės sukurtą šokį, idealiai tinkantį mano dainai, ir pasiūliau prisidėti prie klipo idėjos įgyvendinimo“, – pasakoja M. Akelan.

Marija džiaugiasi, kad vaizdo klipo prodiuseris Darius Sebeckis ir visa kūrybinė komanda puikiai susitvarkė su užduotimi. Viso kūrybinio kolektyvo dėka gimė stilingas, gražus ir labai meniškas vaizdo klipas.

A. Kavaliauskaitė atskleidė, kad šis šokis – tai ištrauka iš jos kurto šokio spektaklio „Silencio“. „Šiame šokyje, kaip ir visame spektaklyje, esame apnuoginę savo vidų, kalbame apie tikėjimą, meilę bei amžiną ryšį“, – sako šokėja.

„Du žmones vienija patirtis. Jie kaip žvėrys blaškosi po laukinę beprotybę, kol išmoksta išgyventi. Stipriausi niekada nepamirš to, ką teko išgyventi kartu, tai tampa santykių ramsčiu ir valios gyventi toliau šaltiniu. Santykis su kitu tampa dalimi tavęs – tai magiškas dualizmas, kylantis iš širdies ir proto gelmių. Šio jausmo prasmė ir vertė yra ta, kad tai mus priverčia visa savo esybe pripažinti kitam tą besąlygišką reikšmę ir vertę, kurią dėl savo egoizmo mes dažnai priskiriame tik sau patiems. Dviejų žmonių meilė, kaip kuriančioji galia, turi tapti viso mūsų gyvenimo pagrindu. Atrasti kitą reiškia atrasti save. O kuo mus taip traukia kitas žmogus, iki šiol yra didžiausia paslaptis“, – apie šokį pasakoja Agnė.

Tai A. Kavaliauskaitės pirmasis choreografinis darbas, kuriuo ji apsigynė šokio magistro diplomą.  „Man buvo labai smagu, kai Marija pasiūlė prisidėti prie jos naujos dainos vaizdo klipo. Manau, jog rezultatas puikus“, – džiaugiasi šokėja.

Šį meninį projektą palaiko Lietuvos autorių teisių gynimo asociacija LATGA.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top