Pradinis / Kinas, muzika, TV / Marius Jampolskis: „Kai man sukako keturiasdešimt, įvyko lūžis“

Marius Jampolskis: „Kai man sukako keturiasdešimt, įvyko lūžis“

Aktorius Marius Jampolskis yra vienas iš nedaugelio Lietuvos artistų, kuriems pripažinimo nereikėjo ilgai laukti. Už įspūdingus vaidmenis teatre jis apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, o televizijoje jį galima pamatyti kone kiekvieną sezoną atliekant vis kitus vaidmenis. Ką jau kalbėti apie nuolatines gastroles po Lietuvą su dainininke Irūna Puzaraite. Marius atviras – dėl savo talento jis šiandien gali ne tik išlaikyti šeimą, bet ir pats rinktis, kurių darbų imtis, o kurių atsisakyti.

Marius nori sugriauti tą mitą, kad scenos žmonės gyvena prabangų gyvenimą. „Patikėkite, vienetai žvaigždžių Lietuvoje gyvena gerai“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažino M. Jampolskis.

Marius atvėrė savo dar gana naujus namus kaime. Jis, atrodo, skiriasi nuo vakarėlius dievinančio pramogų pasaulio elito – nemėgsta išskirtinai rengtis, demonstruoti prabangos, gyvena daugiau nei dvidešimt kilometrų nuo sostinės esančiame kaime šalia ežero. Tačiau aktorius sako, kad jo nereikėtų laikyti pavyzdiniu šeimos vyru – juk jam tai antroji santuoka, o namuose jis būna gerokai rečiau nei norėtų. „Per pastaruosius 2 mėnesius turėjau 35 koncertus, tad scenos partnerė Irūna mane mato dažniau nei žmona“, – sako Marius, tačiau patikina besidžiaugiantis, kad net gyvendamas tokį gyvenimą sugebėjo sukurti šeimą ir su žmona Renata augina dukrą Viltę.

Iš pirmosios santuokos aktorius turi vienuolikmetį sūnų Dovydą. Marius prisipažįsta, kad dabar jis jaučiasi kitoks, gerokai labiau subrendęs ir pasiruošęs tėvystei. „Labai daug supratau ir įvyko lūžis, kai man sukako keturiasdešimt. Bet dar „Porsche“ nenusipirkau ir aštuoniolikmetės nesusiradau. Gal taip ramiai ir praeis ta keturiasdešimtmečio krizė. Kai būname jauni, smulkmenas prilyginame esminiams savo gyvenime dalykams, – sako Marius. – O svarbiausia yra meilė. Daugiau šitame gyvenime mes nieko neturime, tik bendravimą, vienas kitą. O visa kita – darbai, pinigai, namai, daiktai – tai tiesiog dulkės. Ir vienintelis apčiuopiamas dalykas, ką galime palikti po savęs, tai mūsų vaikai. Daugiau nieko apčiuopiamo neturim.“

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top