Pradinis / Renginiai, pramogos / Martynas Starkus: „Balsą gali turėti kiekvienas, „x faktorių“ – vienetai“

Martynas Starkus: „Balsą gali turėti kiekvienas, „x faktorių“ – vienetai“

www.fotopro.ltPraėjusią savaitę pristatytas populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas „X Faktorius“. Jo gerbėjai išvydo ne tik naujai suburtus į komandą keturis teisėjus – Marijų Mikutavičių, Rūtą Ščiogolevaitę, Saulių Prūsaitį ir Saulių Urbonavičių-Samą, bet ir naujojo sezono vedėją – Martyną Starkų.

 Ilgametis TV3 laidų vedėjas, prodiuseris, žurnalistas, keliautojas bei rašytojas M. Starkus vedėjo mikrofoną perima iš savo seno bičiulio ir draugo M. Mikutavičiaus, kuris sėdasi į teisėjo kėdę. „Aš esu ramus dėl to žmogaus ir ramia širdimi atiduodu vedėjo mikrofoną šiam profesionalui“, – užtikrintai kalba projekto prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

Retas kuris žino, jog M. Starkui šis muzikinis projektas toks pat savas kaip ir visiems gerai žinomas jo bei kolegos Vytaro Radzevičiaus kelionių ciklas „Su Būda per džiungles“. Pirmąjį  „X Faktoriaus“ sezoną M. Starkus intensyviai darbavosi už kadro, o tai leido ne tik objektyviai pažvelgti iš šalies į pramogų pasaulį, bet ir prieiti prie vertingų įžvalgų.

 „Balsą gali turėti kiekvienas, o „x faktorių“ – vienetai“, – tvirtai sako jau du dešimtmečius TV pasaulyje besisukantis profesionalas, ne tik darkart patvirtindamas šio projekto išskirtinumą, bet ir pabrėždamas, jog scenos žmogui turėti vien balsą – tikrai per maža.

 Todėl, puikiai suvokdamas ir įvertindamas tuos atrinktuosius į naująjį populiariausio projekto sezoną unikalius dalyvius, Martynas nestokodamas šmaikštumo pažada: „Saugosiu dalyvius, neleisiu sudoroti tiems drakonams teisėjams. Bet kokiu atveju jie tikrai gali jausti mano petį šalia, tvirtą ranką ir patirtį.“

 Jau rugpjūčio 1-ąją šį įspūdingąjį penketą bus galima išvysti pirmojoje „X Faktoriaus“ filmuojamoje atrankoje Klaipėdoje, Žvejų rūmuose. Uostamiesčio bei aplinkinių miestų gyventojai atrankose pamatys net ir tai, ko neišvys televizijos žiūrovai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top