Close Menu
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Facebook Instagram
Facebook Instagram
Žurnalas Lietuvė
  • Pradinis
  • Naujienos
    • Emigrantai – Lietuvos dalis
    • Ne didmiesčių gyvenimas
    • Aktyvios bendruomenės – Lietuvos stiprybė
    • Lietuvos jaunimas
    • Kultūra
    • Baltiški papročiai šiuolaikiniame pasaulyje
    • Mokslas ir švietimas
    • Karjera
    • Aktualijos
    • Teisė
  • Žmonės
  • Lietuviai svetur
  • Nuomonė
  • Laisvalaikis
    • Kūrybos podiumas
    • Kelionės
    • Kūrybos kampelis
    • Grožis ir mada
    • Kinas, muzika, TV
    • Renginiai, pramogos
    • Knygos
    • Sportas
    • Lietuvos kampeliai
    • Patarimai
  • Namai
    • Šeima ir sveikata
    • Laikas Sau
    • Mūsų augintiniai
    • Augalų pasaulis
    • Receptai
    • Interjeras
Žurnalas
Žurnalas Lietuvė
Žurnalas
Šiuo metu esate:Pradžia»Kultūra»Moksleiviai beveik 50 Lietuvos muziejų kviečiami lankytis nemokamai
Kultūra

Moksleiviai beveik 50 Lietuvos muziejų kviečiami lankytis nemokamai

Komentarų: 02 Min Skaityti
Facebook Twitter Pinterest Telegram LinkedIn Tumblr El. paštas Reddit
LDK Valdovų rūmų nuotr.
Dalintis
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp El. paštas

Artėjant moksleivių rudens atostogoms, primename, kad jas galima praleisti turiningai ir įdomiai nemokamai lankantis beveik 50-yje Lietuvos muziejų.

LDK Valdovų rūmų nuotr.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d. Lietuvos muziejai visus Lietuvos moksleivius kviečia į specialią muziejų kultūrinio svetingumo programą „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai“, kurią visi moksleiviai gali lankyti nemokamai.

„Moksleivių atostogos, manau, puiki proga susipažinti su Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtomis parodomis muziejuose, išbandyti savo jėgas bei žinias kūrybinėse dirbtuvėse, edukacinėse programose. Svarbu pažymėti, kad moksleiviai nemokamai gali lankytis ne tik grupėmis, bet ir pavieniui ar su draugais“, – pabrėžė kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson.

Moksleiviams muziejai siūlo įvairias edukacines programas, kūrybines dirbtuves, temines ekskursijas, žaidimus – viktorinas, filmų pristatymus bei kitus renginius ir veiklas, kurios suteikia galimybę artimiau pažinti iškiliausias mūsų krašto asmenybes – rašytojus, švietėjus, dailininkus, Vasario 16-osios akto signatarus. Tai puiki galimybė pasisemti žinių ir geriau susipažinti su šalies istorija.

Prie kultūrinės svetingumo programos prisijungė visi nacionaliniai ir respublikiniai muziejai, taip pat daugelis savivaldybių muziejų. Programa nuolat papildoma ir atnaujinama. Šiuo metu programoje dalyvauja 50 Lietuvos muziejų.

Apie minėtos programos renginius yra skelbiama interneto svetainėse www.muziejai.lt, www.muziejuedukacija.lt bei kiekvieno, prie iniciatyvos prisijungusio, muziejaus interneto svetainėje. Taip pat visa informacija apie programą buvo išplatinta Lietuvos mokykloms.

Kultūrinio svetingumo programą ir jos temą inicijavo Kultūros ministerija, įvertinusi sėkmingą Lietuvos muziejų asociacijos projekto „Lietuvos muziejų kelias „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai“ patirtį.

 

FacebookTweetPin
Dalintis. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Telegram El. paštas
Ankstesnis straipsnisMoliūgų tortas, kuriam sunku atsispirti
Kitas straipsnis Užsienio reikalų ministerijoje susirinko lietuviai iš 32 pasaulio šalių

Susiję straipsniai

Paskutinėmis pavasario dienomis Vilnių užlies tradicijos 

23 balandžio, 2026

Vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Grandinėlė” šokių šventėje Čikagoje

21 balandžio, 2026

„ČIURLIONIO PALIESTI“ – DIALOGAS SU M. K. ČIURLIONIO IDĖJOMIS

20 balandžio, 2026
Palikite komentarą Cancel Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

El. paštas

inekta@gmail.com

Pastaba
Mūsų Turinyje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių turinį, trečiųjų šalių šaltinius, ar reklamos užsakovų turinį, už kurį mes neprisiimsime jokios atsakomybės. Nuoroda iš mūsų Turinio ar su Turiniu susijusių kitų Paslaugų į Trečiųjų šalių susietą turinį nereiškia, kad mes pritariame tokiam turiniui. Trečiųjų šalių tinklapiuose gali būti informacijos, su kuria mes nesutinkame, taip pat žalingos informacijos. Mes neteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl Trečiųjų šalių susieto turinio. Už visą informaciją, kurią galite pasiekti per nuorodas į kitus tinklapius, atsako tik tie, kas pateikė tą turinį, ir jūs naršote ar naudojatės tokiu turiniu išimtinai savo rizika.
Nuorodos

lietuve.lt

 

© 2026 Žurnalas Lietuvė.
  • Apie mus
  • Reklama
  • Kontaktai

Įveskite aukščiau ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte. Norėdami atšaukti, paspauskite Esc.