Pradinis / Mokslas ir švietimas / Mokslo metų pradžia: kaip vyks studijos MRU?

Mokslo metų pradžia: kaip vyks studijos MRU?

Mykolo Romerio universitetas (MRU) nuo rugsėjo visus esamus ir būsimus studentus kviečia į kontaktines studijas. Tiesa, kad studentai galėtų grįžti į įprastą mokymosi režimą ir studijuoti auditorijose, jie privalės turėti galimybių pasus.

Regina Valutytė

Grįžta į kontaktines studijas

MRU vicerektorės akademiniams reikalams prof. Reginos Valutytės teigimu, praėjusiais metais pandemija labai greitai privertė mokymosi procesą perkelti į virtualią erdvę. Vis dėlto patirtis rodo, kad efektyviausias darbas vyksta tradiciniu – kontaktiniu – būdu, todėl šiais mokslo metais universitetas laukia į auditorijas grįžtančių studentų.

„Studijos universitete – ne tik paskaitos, tai ir buvimas bendruomenėje, ryšio su bendramoksliais, dėstytojais užmezgimas ir palaikymas. Tai ypač svarbu tik studijas pradedantiems pirmakursiams, kuriems viskas nauja ir nežinoma. Tiesioginis bendravimas turi papildomų privalumų, todėl priėmėme sprendimą šiais mokslo metais startuoti kontaktinėmis studijomis.

Vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, tiek universiteto studentai, tiek dėstytojai ar administracijos darbuotojai į universiteto patalpas galės patekti tik pateikę galimybių pasą.

„Vis dėlto suprantame, kad dalis visuomenės yra apsisprendę dėl vienokių ar kitokių priežasčių nedalyvauti vakcinacijos procese ir neatitinka kitų sąlygų galimybių pasui gauti. Todėl neturintiesiems galimybių paso sieksime užtikrinti kuo kokybiškesnes nuotolines studijas – negalintys atvykti į universitetą užsiėmimuose galės dalyvauti nuotoliniu būdu“, – aiškino prof. R. Valutytė.

Pasikeitus epidemiologinei situacijai šalyje ir Vyriausybei priėmus naujus ribojimus dėl asmenų skaičiaus gyvuose susibūrimuose, MRU pereitų į hibridinį arba visiškai nuotolinį studijų organizavimą.

Suteiks galimybę pasiskiepyti

Tam, kad kuo daugiau studentų grįžtų į kontaktinį mokymąsi, prie universiteto atvyks skiepobusai, kuriuose bus galima nemokamai pasiskiepyti.

„Siekiame, kad kiek įmanoma daugiau mūsų bendruomenės narių galėtų pasiskiepyti ir visavertiškai grįžtų į mokymosi procesą. Tam organizuojame skiepobusus, kur visi norintieji galės be išankstinės registracijos ir nemokamai pasiskiepyti nuo COVID-19“, – kalbėjo MRU vicerektorė.

Dar nepasiskiepijusius MRU kviečia tai padaryti:

Vilniuje, prie centrinių MRU rūmų (Ateities g. 20):

  • Rugpjūčio 26 d. (ketvirtadienį) 15–20 val.
  • Rugsėjo 6 d. (pirmadienį) 17–20 val.
  • Rugsėjo 14 d. (antradienį) 17–20 val.

Kaune, Viešojo saugumo akademijos patalpose Kaune:

  • Rugsėjo 6 d. (pirmadienį) 10–15 val.

Norintiesiems pasiskiepyti išankstinė registracija nereikalinga, tačiau su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top