Pradinis / Kinas, muzika, TV / Monika Linkytė: „Džiaugčiausi, jei „Eurovizijos“ scena tektų dalytis su Vaidu“

Monika Linkytė: „Džiaugčiausi, jei „Eurovizijos“ scena tektų dalytis su Vaidu“

Dainininkė Monika Linkytė, viena iš trijų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą pasiekusių dalyvių, įtemptai ruošiasi kulminacijai – dviem finaliniams koncertams. Nors šį šeštadienį iš atrankos niekas nekris, įtampa tiesiog tvyro ore. Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad Monika išseko ir atsidūrė ligoninėje, tačiau dabar dainininkė tikina besijaučianti kur kas geriau.

„Ligoninėje negulėjau, tiesiog apsilankiau pas gydytoją, ir kartu nutarėme, kad lašinė tikrai nepakenks: skaudėjo gerklę, kosėjau, buvau užkimusi, be to, prisidėjo fizinis ir psichologinis išsekimas… Lašinė tikrai padėjo atsigauti. Jaučiuosi tiesiog norinti poilsio, bet kažkaip reikia sukaupti paskutines jėgas. Žinau, kad tai pavyks!“ – optimistiška išlieka Monika.

Atrankos dalyvei jėgų, matyt, prideda ir puikūs vertinimai – praėjusį šeštadienį bendroje lentelėje dainininkė buvo pirma ir lengvai pateko į finalą.

Šį šeštadienį įvyks pirmoji atrankos finalo tiesioginė transliacija ir paaiškės, kuri iš trijų likusių dainų – „The Right Way“, „This Time“ ar „Dangerous (S.O.S.)“ – skambės Europai ir pasauliui „Eurovizijos“ scenoje Vienoje.

Monika Linkytė prisipažįsta labiausiai susižavėjusi daina „This Time“, kurią į konkursą atsinešė kitas dalyvis Vaidas Baumila. „Ši daina yra tiesiog paprasta, įsimenanti ir be galo pozityvi“, – sako Monika. Ji teigia, kad šį kūrinį dainuoti duetu su Vaidu jai labai patiko. „Tikrai nebūtų didelės tragedijos, jeigu tektų „Eurovizijos“ scena dalytis su Vaidu. Priešingai, manau, kad tikrai tuo džiaugčiausi“, – tikina.

Monikos manymu, svarbiausia yra geras rezultatas: „Kad ir kokia egoistiška kartais būčiau buvimo scenoje atžvilgiu, dainuodama su Vaidu jaučiuosi jaukiai ir saugiai. Girdžiu, jog labai dera mūsų balsai, muziką suvokiame panašiai, taigi kaip galėčiau prieštarauti šiam duetui? Tai būtų kvaila.“

Atrankoje liko tik trys pretendentai – Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Kuris iš jų veš Lietuvos vėliavą į Austriją, paaiškės vasario 21 dieną.

Primename, kad portale „LRT.lt“ dar galima balsuoti už labiausiai iš trijų likusių patinkančią dainą – išrinkta populiariausia daina bus paskelbta jau šį šeštadienį tiesioginės transliacijos metu.

LRT nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top