Pradinis / Kinas, muzika, TV / Muzikos prodiuseris iš Niujorko pristato šiuolaikinę lietuvių liaudies dainos interpretaciją

Muzikos prodiuseris iš Niujorko pristato šiuolaikinę lietuvių liaudies dainos interpretaciją

Vilniuje karantino laikotarpiu apsistojęs ir vasarą Lietuvoje leidžiantis žinomas muzikos prodiuseris ir didžėjus iš Niujorko Dirty Vibezs’as, įkvėptas lietuviškos muzikos melodijų, pristato pirmuosius savo kūrybinius vaisius.

„Žalias žalias žolynėlis“ – pirmasis muzikos prodiuserio Dirty Vibezs’o prisilietimas prie lietuvių liaudies muzikos kartu su dainininke Agne Sabulyte. „Kai mane pakvietė dalyvauti šiame projekte, buvau suintriguotas idėjos prisiminti ir naujai pristatyti lietuvių muzikos šaknis. Muzika yra subjektyvus dalykas ir mes visi esame kaip muzika. Mano pagrindinis tikslas dirbant su šia daina buvo išanalizuoti seną folklorą ir pristatyti jį šiuolaikiniam klausytojui. Mėgavausi kūrybiniu procesu su Agne. Aš esu tikras, kad lietuviams ir pasaulio klausytojams tai tikrai patiks“, – mintimis apie naują kūrybinį projektą dalijosi Dirty Vibezs’as.

„Išties gyvenimas yra pilnas netikėtumų. Ir tai, apie ką svajojau dešimt metų, atėjo labai netikėtai. Lietuvių muzikos šaknys – savitos, įtraukiančios, turinčios gerai įsimenamus motyvus. Džiaugiuosi galėdama kartu su tokio lygio profesionalu kaip Dirty Vibezs’as ieškoti, atrasti ir pateikti pasauliui naujas šiuolaikines lietuvių muzikos interpretacijas“, – kalbėjo A. Sabulytė.

Dirty Vibezs’as yra populiarus „trapo“ („trapas“ – viena pagrindinių šiuolaikinių hiphopo muzikos srovių) didžėjus, kuris greta 40-ies populiariausių hitų groja ir savo perdarytus populiarios muzikos kūrinius. Pasaulinė spauda jį pristato kaip įgudusį didžėjų, puikiai gebantį jungti savo aistrą muzikai su mada.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top