Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Nauja kultūrinė pramoga Kražiuose – „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambarys

Nauja kultūrinė pramoga Kražiuose – „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambarys

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginiai prasidės 2018 m. Tačiau Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre šventė prasideda jau dabar.

VšĮ „Kūrybos ir inovacijų laboratorija“ Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre įrengė „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambarį. Pabėgimo kambarys – tai iš kompiuterinių žaidimų kilusi pramoga, perkelta į realų gyvenimą. Žaidimas vyksta, kai dalyviai trumpai instruktuojami ir užrakinami patalpoje. Vienintelis būdas iš patalpos išeiti – spręsti užduotis, atrakinti spynas, rinkti kodus, ieškoti asociacijų ir pan. 3–6 dalyviai užrakinami patalpoje ir turi per valandą įveikti visas užduotis.

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre atidarytame „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje Jūs sutiksite istorines asmenybes – A. Smetoną, J. Basanavičių, V. Kudirką ir kt. Taip pat Jūsų laukia vieną didžiausių šių laikų atradimų padaręs L. Mažylis. Kad išspręstumėte pabėgimo kambario užduotis ir sėkmingai pabėgtumėte, Jums nereikės jokių specifinių istorijos, kultūros žinių, Jums užteks pasitelkti loginį, o kartais ir vaikišką mąstymą. Visos užduotys yra paprastesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje Jums reikės rasti paslėptą tikrąjį Nepriklausomybės aktą. Deja, akto autentiškumu galima suabejoti, nes ant jo trūksta keleto parašų. Jūsų užduotis – padedant L. Mažyliui ir kitoms istorinėms asmenybėms rasti Nepriklausomybės aktą, šalia J. Basanavičiaus ir kitų signatarų padėti savo parašą ir sėkmingai pasprukti iš pabėgimo kambario per mažiau nei vieną valandą.

Pabėgimo kambarys Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre veiks iki š. m. lapkričio mėnesio pabaigos.

Registruoti 3–6 asmenų komandas galite el. paštu kraziai.turizmas@kraziai.lt, tel. nr. +370 622 21 321 arba tiesiog apsilankę Kražių M. K Sarbievijaus kultūros centre.

Projektas finansuojamas LR kultūros ministerijos, Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top