Pradinis / Renginiai, pramogos / Naujos „Sūkurio“ šokių erdvės atidarymo svečius žavėjo prabanga ir įspūdingi šokėjų pasirodymai

Naujos „Sūkurio“ šokių erdvės atidarymo svečius žavėjo prabanga ir įspūdingi šokėjų pasirodymai

Tituluoti sportinių šokių šokėjai Lina Chatkevičiūtė, Donatas Vėželis ir Sandra Kniazevičiūtė nuo šiol tiek patys ant parketo suksis, tiek savo auklėtinius treniruos ištaigingoje naujoje legendinio klubo „Sūkurys“ šokių erdvėje. Raudoną atidarymo juostą kartu perkirpę žinomi sportininkai kviestiniams svečiams surengė įspūdingą vakarą su raudonuoju kilimu, vaišėmis, šokėjų pasirodymais bei „Swarovski“ kristalais nusagstytų suknelių pristatymu.

„Mums, šokėjams, per pasirodymus daugybė dalykų yra svarbūs. Apšvietimas, makiažas, parketas, muzika, bateliai… O naujos suknelės kaip laukiame! Vis galvojame, kokia ji bus, kaip žėrės, kaip plazdės atliekant sukinius!“ – apie sportinių šokių šokėjoms svarbius niuansus atviravo L. Chatkevičiūtė.

Nuo septynerių metų treniruotis pradėjusi kaunietė sakė į užsiėmimą nuėjusi viena, be mamos leidimo. Tuo metu ji lankė ne vieną būrelį, todėl dar didinti užsiėmimų krūvio pradinukei namiškiai nesutiko. Tik vėliau, pamatę, kad Lina tikrai dega tuo, ką daro, pritarė jos pasirinkimui.

Kitus mokyti šokių ji pradėjo prieš 15 metų. Pirmąją norinčiųjų perprasti Lotynų Amerikos ar klasikinių šokių niuansus grupę L. Chatkevičiūtė subūrė Karmėlavos vidurinėje mokykloje. Joje buvo ir vestuvių planuotojos Ingos Budrienės vyriausias sūnus Nojus. Tačiau aktyvus berniukas po dviejų mėnesių vis dėlto pasirinko futbolą.

„Mokytis šokti pradėjau tik tada, kai Kauno Senamiestyje su vyru atidarėme barą „Latino“. Salsos treniruotes lankiau pas profesionalų šokėją, atvykusį iš Kubos“, – sakė I. Budrienė, kuriai pats gražiausias šokis yra samba.

Pirmuosius savo mokinius, suburtus Kėdainiuose, prisimena ir D. Vėželis. Tačiau tiek jo, tiek L. Chatkevičiūtės tuometiniai auklėtiniai sportinės karjeros nebetęsia.

Ant parketo nebesisuka ir pirmojo televizijos šokių projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvis fotomenininkas Rolandas Vilkanauskas-Pripsas.

„Tada mane du mėnesius įkalbinėjo dalyvauti laidoje. Nei prieš „Šok su žvaigžde“, nei po to nebešokau. Tiesa, patiko tai, ką išmokau. Kiekvienas šokis turėjo akcentų, kurie man buvo įdomūs“, – sakė naujos „Sūkurio“ klubo šokių erdvės Kaune atidaryme dalyvavęs žinomas kūrėjas.

Ketverius metus pramoginių šokių mokėsi labdaros fondo „Saulės smiltys“ įkūrėja Marija Dubickienė. „Po to buvo ilga pertrauka… Prieš trejus metus nustebinau savo draugus per gimtadienį atlikdama specialų šokį su profesionaliais atlikėjais. Ir vėl… ilga pertrauka“, – sakė pašnekovė.

Prieš daugiau nei pusšimtį amžiaus įkurto sportinių šokių klubo „Sūkurys“ vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos sakė per daugybę ant parketo praleistų metų taip ir nenusprendę, kuris šokis jiems labiausiai patinka.

„Nors daugiausia kartų esame šokę valsą ir tango. Kiek? Manau, jau reikėtų kalbėti apie tūkstantį ar net daugiau“, – su šypsena sakė Č. Norvaiša.

Dainininkė Neringa Šiaudikytė, kviestinius svečius džiuginusi savo atliekamomis dainomis, sakė prieš kelerius metus pradėjusi lankyti gatvės šokių treniruotes bei bendradarbiauti su privačiais treneriais.

„Prieš tai šokusi turbūt buvau tik darželyje… Polkutę“, – juokėsi N. Šiaudikytė.

Ji labai anksti pasirinko dainininkės kelią ir suprato, jog pramoginių šokių būrelis bus per didelis iššūkis tiek jai, tiek tėvams.

Renginyje, skambant gyvai džiazo kvarteto muzikai, ant parketo sukosi Kamilės Poškaitės ir Vladislavo Volkovo, Ugnės Bliujūtės ir Vakario Apvinis, Kamilės Vaitiekūnaitės ir Dominyko Davainio bei kitų šokėjų poros. Ypatingų aplodismentų sulaukė profesionalaus šokėjo Audriaus Kleišmanto ir mėgėjos Jolantos Juralevičienės pora. Tik tris mėnesius kartu besitreniruojantis duetas jau demonstruoja stulbinantį bendro darbo rezultatą.

Klubo „Sūkurys“ naujos šokių erdvės atidarymą vainikavo Sandros Kniazevičiūtės ir Valerij Osadčenko bei Linos Chatkevičiūtės ir Donato Vėželio šokiai.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top