Pradinis / Kinas, muzika, TV / Neįtikėtini dvynių gyvenimo faktai

Neįtikėtini dvynių gyvenimo faktai

Neįtikėtini faktai apie dvynius: vaikystėje išskirti broliai ar seserys, gyvendami atskirai vienas nuo kito per tūkstančius kilometrų, priima vienodus sprendimus, pasirenka tokią pat profesiją, vairuoja tokios pat markės automobilius, savo vaikus pavadina tais pačiais vardais. O neįtikėtiniausia tai, kad, dalyvaudami loterijoje, užbraukia tuos pačius laiminguosius skaičius ir laimi tokią pat pinigų sumą. Šį penktadienį per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Pasaulis X“ – stulbinami dvynių gyvenimo faktai.

„Aš galiu jausti, kada mano broliui blogai. Jis jaučia, kada man blogai. Jei tik man kažkas nutinka, brolis pajaučia ir iškart sulaukiu jo skambučio“, – apie mistinį ryšį su broliu dvyniu pasakoja garsus parapsichologas Vladimiras Azanovas.

Dvynės seserys, atostogaudamos skirtingose pasaulio vietose, įsigijo tokius pat akinius nuo saulės, o jų sveikatos patikros rezultatai buvo vienodi. „Mūsų DNR identiškos, tik pirštų atspaudai skirtingi. O ar žinote, kad dvyniai turi savo kalbą? Vaikystėje ir mes turėjome savo kalbą, kurią suprasdavome tik pačios“, – sako laidos herojė Aurika Merkienė, visai neseniai Lietuvoje organizavusi pirmąjį dvynių festivalį. Panašūs sambūriai labai populiarūs daug kur pasaulyje, o domėjimasis dvyniais tebėra toks pat didelis, nors pasiekimai genetikos srityje suteikia moterims galimybę po dirbtinio apvaisinimo susilaukti ne tik dvynukų, bet ir trynukų ar ketverto.

Gamtos stebuklo – identiškų dvynių – istorijos apie nepaprastą dvasinį ir telepatinį ryšį iki šiol domina mokslininkus. „Visas šias savybes lemia panaši dvynių smegenyse esančių receptorių, mediatorių mąstymo, emocijų ir aukštesnės nervinės veiklos sintezė. Tai yra šių fenomenalių panašumų rezultatas“, – sako Biologinių sistemų ir genetinių tyrimų instituto lektorius dr. Laimutis Kučinskas, liudijantis apie įspūdingus išskirtų dvynių elgesio sutapimus.

Dvi sielos viename kūne – tai istorijos apie Siamo dvynius. Istorijos, kurios paneigia medicinos laimėjimus ir meta iššūkį mokslui. Suaugę kūnais garsiausi visų laikų Siamo dvyniai vedė ir susilaukė po dešimt vaikų. „Dvyniai gali būti ir veidrodiniai. Yra atvejų, kai vieno dvynio širdis normali, o kito – priešingoje pusėje. Vieno apgamas yra ant kairio žando, kito – ant dešinio“, – sako bioenergetikas Edmundas Kirda. Šį penktadienį laidoje „Pasaulis X“ per „Lietuvos ryto“ televiziją apie paslaptingą dvynių pasaulį kalbės žinomi šalies dvynukai ir jų antrosios pusės, mokslininkai ir netradicinės medicinos atstovai.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top