Pradinis / Kinas, muzika, TV / Netikėta M. Mikutavičiaus reakcija į „X faktoriaus“ dalyvės pasirodymą

Netikėta M. Mikutavičiaus reakcija į „X faktoriaus“ dalyvės pasirodymą

Sekmadienio vakarą TV3 laidoje „X faktorius“ – nauji talentai, įspūdingi balsai, adrenalinas ir noras nugalėti. Projekto žiūrovai žino, kad be šių emocijų nepraeina nė viena transliacija.

Raudonplaukė Laura Rimkutė jau kartą bandė laimę „X faktoriuje“. Tiesa, tai vyko prieš kelerius metus. Merginos vokalo galimybėmis neabejotų niekas – į socialinius tinklus įkelti Lauros atliekamų dainų įrašai sulaukia palaikymo ir iš draugų, ir iš gerbėjų.

Į „X faktoriaus“ sceną Laurą atėjo tam, kad nugalėtų. 26 metų mergina dar nežada, jog taps projekto laimėtoja, tačiau sekmadienio vakarą bus pasiryžusi sužavėti teisėjus ir tapti kūrybinės stovyklos dalyve.

„Esu aktyvus, kalbus žmogus. Energinga, stengiuosi būti pozityvi, labai veikli“, – save pristatė „X faktoriaus“ dalyvė. Laura jau spėjo su mylimu žmogumi sumainyti aukso žiedus, susirado mėgstamą darbą.

Šiuo metu Laura studijuoja, dirba reklamos srityje ir net dėsto studentams rinkodaros pagrindus. Kaip 26 metų merginai, rodos, nemažai padaryta, tačiau Laurai gyvenime trūksta muzikos ir scenos adrenalino. „Labai pasiilgau dainavimo, manau, kad scena man tinka. Kai užsidega lempos, prieš tave sėdi komisija… Mano minimalus planas – keturi „X faktoriaus“ finalai“, – sekmadienį sakys ukmergiškė.

„X faktoriaus“ scenoje mergina atliks „Journey“ dainą „Don‘t Stop Believing“. Šis pasirinkimas tiesiog išves iš proto teisėją Marijų Mikutavičių. Iki tol ramiai sėdėjęs, Marijonas nuo pirmųjų dainos akordų tiesiog pašėls: pradės aktyviai linguoti į taktą, o per priedainį iškels rankas į viršų, išmes savo užrašus, užlips ant scenos ir galiausiai kris Laurai po kojomis!

„Jeigu Marijonas laimingas ir aš esu laiminga. Neturiu net ką pasakyti“, – merginos pasirodymą komentuos Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Tu šiandien nugalėjai“, – Laurą girs M. Mikutavičius.

Kaip sudainavo Laura, jei net pakėlė nuo kėdės visko mačiusį teisėją? Žiūrovai tai pamatys ir išgirs jau sekmadienį.

„Foto Pro“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top