Pradinis / Mokslas ir švietimas / Netrukus pasiskiepyti bus galima vaistinėse: prasideda vaistininkų ruošimas

Netrukus pasiskiepyti bus galima vaistinėse: prasideda vaistininkų ruošimas

Netrukus šalies vaistinėse bus galima ne tik įsigyti vaistų, bet ir pasiskiepyti. Vasario 1 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) prasidės mokymai, skirti ruošti išplėstinės praktikos vaistininkams. Šie specialistai Lietuvoje pagreitins vakcinavimo procesą – galės skiepyti nuo COVID-19 ir įvairių kitų ligų.

Mokymai susidarys iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Pastaroji, išlaikius teorijos egzaminą, prasidės vasario 8 dieną, o pasiskiepyti vaistinėse bus galima jau nuo kovo 1 dienos.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad nuo šiol farmacijos specialistai dar labiau prisidės prie kokybiškos farmacinės paslaugos teikimo – vakcinavimo – ir  įprasmins savo veiklą šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu“, – teigia LSMU Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedros vadovė prof. Jurga Bernatonienė.

Mokymuose vaistininkai įgis visas skiepijimui reikalingas žinias: išmanys skiepijimo techniką, vakcinų laikymo taisykles, ligų profilaktiką ir kontrolę, skiepijimo rekomendacijas, imuniteto susidarymą, galimą nepageidaujamą poveikį.

LSMU inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top