Pradinis / Knygos / Padovanokime Lietuvos ir Ukrainos vaikams pasakų šviesos!

Padovanokime Lietuvos ir Ukrainos vaikams pasakų šviesos!

Knyga „Dangus virš Ežiuko vaikystės“ – tai ne tik terapinė pasakų knyga. Tai – knyga su MISIJA. Indrės Sekevičienės socialinė iniciatyva kviečia už savikainą įsigyti lietuvišką knygos versiją, o ukrainietiškoji – „Небо над дитинством Їжачка“ – bus padovanota į Lietuvą atvykusiems mažiesiems ukrainiečiams. Knyga 32 puslapių, kietais viršeliais, spausdinta ant kokybiško, fotografijoms skirto popieriaus.

Surinkus leidybai ir platinti paštu reikiamą sumą, knygutės bus atspausdintos. Lietuviškos knygos kaina – 𝘁𝗶𝗸 𝟴 𝗲𝘂𝗿𝗮𝗶 (į šią sumą jau įskaičiuotas atsiuntimas paštu  ir UA versija). Knygą galima įsigyti ir daugiau informacijos sužinoti www.eziukovaikyste.lt arba tiesiogiai susisiekti su autore „Facebook“ paskyroje @indre.sekeviciene arba el. paštu info@eziukovaikyste.lt

Galima ir vienkartinė parama – ji bus skirta knygoms spausdinti. 

APIE KNYGĄ: „Dangus virš Ežiuko vaikystės“ – pasaka apie Ežiuką, kuris savo vienatvės akimirką randa draugų danguje. Debesiniai triušiai ir voverytė, erelis ir vėžys, mistinis padarėlis Cimbutis ir kiti personažai leidžia Ežiukui nusiraminti ir nusišypsoti. Šiandien į Lietuvą atvykę ukrainiečiai – tarsi mažieji ežiukai – toli nuo savo namų ir draugų. Tegul šios pasakos istorija atneša jų širdelėms ramybės, šypsenų ir giedro vaikiško džiaugsmo. 

KVIETIMAS. Labai kviečiame užsisakyti knygelių – savo vaikams, draugų vaikams, darbo kolektyvo vaikams. Knygos teksto, iliustracijų, fotografijų ir dizaino autorė Indrė Sekevičienė nuoširdžiai dėkoja už prisidėjimą įgyvendinant šią pelno nesiekiančią misiją.

Apie projektą LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000214906/lietuvos-ir-ukrainos-vaikams-pasaka-pristatanti-indre-sekeviciene-supratau-kad-ji-skirta-tik-mano-vaikams

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top