Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Palanga pradeda ruoštis šventei „Palangos stalas 2015“

Palanga pradeda ruoštis šventei „Palangos stalas 2015“

Palangiškiai, savaitgalį vasarą palydėję jaukiomis ir nekasdieniškomis Birutės parko dienos pramogomis, jau planuoja kitus rugsėjo renginius. Svarbiausias iš numatomų – rugsėjo pabaigoje, 25–26 dienomis, kurorte vyksianti tradicinė šventė „Palangos stalas 2015“, kaip ir kasmet paskelbsianti Palangos rudens renginių sezono pradžią.

Šventė „Palangos stalas“, daugelio vadinama tiesiog Stalo švente, jau seniai pamėgta ne tik vietos gyventojų, bet ir kurorto svečių. Kasmet ankstų rudenį prie ilgiausio šalyje stalo garsiojoje J. Basanavičiaus gatvėje susėdę palangiškiai savo bičiuliams, kaimynams ir svečiams pristato viską, ką turi geriausia. Ne tik vaišina, bet ir kviečia pramogauti, taip pat pasidžiaugia savo įmonės, įstaigos ar organizacijos vasaros pasiekimais, apibendrina prabėgusią vasarą bei padėkoja ištikimiesiems Palangos mylėtojams – svečiams, kasmet savo poilsiui besirenkantiems didžiausią šalies kurortą. Tai netradicinė, jaukumu dvelkianti šventė, skirta ne tik smagiai visiems draugiškoje aplinkoje užbaigti prabėgusiai vasarai, bet ir išradingai paminėti Pasaulinei turizmo dienai.

Šiemetėje šventėje „Palangos stalas“ palangiškiai pasidžiaugs ne tik savo įstaigos ar asmeniniais pasiekimais – už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja šiemet Palangą įvertino Europos Tarybos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą. Europos Tarybos Garbės vėliava rugsėjo pabaigoje į Palangą bus atgabenta Europos Parlamentinės Asamblėjos atstovų ir šventės „Palangos stalas“ metu viešai įteikta palangiškiams.

Šventės metu kurorte vyks ir daugiau renginių. Be jau tradicinių, šiemet numatoma naujovė – palangiškius subursianti Vėliavų eisena J. Basanavičiaus gatve. Joje, lydimi Palangos orkestro, kviečiami dalyvauti Palangos miesto visuomeninių ir kitų organizacijų, įstaigų atstovai, Palangos miestų partnerių atstovai iš užsienio šalių ir, be abejo, visi norintys palangiškiai.

Kaip ir kasmet, originaliausiai šventei pasirengusių miestiečių laukia žaismingos nominacijos. Be jau įprastų, tokių kaip vaišingiausias, linksmiausias, originaliausias ir kt. stalas, šiemet pirmą kartą šventės „Palangos stalas“ istorijoje bus išrinktas ir europietiškiausias stalas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top