Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Panevėžio moksleiviams – pirmasis edukacinis kultūros leidinys

Panevėžio moksleiviams – pirmasis edukacinis kultūros leidinys

Panevėžio miesto savivaldybė švietimo įstaigoms pirmąkart išleido leidinį „Kultūra. Edukacija 2015–2016“. „Jo idėja – paskatinti miesto mokinius rinktis įvairiapusį, turiningą ir prasmingą laisvalaikį. Ir ne tik – parodyti miesto kultūros įstaigų galimybes organizuoti kitokias, netradicinių formų pamokas, užsiėmimus. Kartu žiūrime plačiau – tikimės, kad leidinys sudomins ne tik miesto, bet ir Panevėžio bei aplinkinių regionų mokyklų bendruomenes“, – teigia savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė.

„Sakoma, kad miestas gražus tada, kai jį pažįsti, žinai, kas jame vyksta. Naująja edukacine knygele ir siekiame supažindinti su Panevėžiu, jo kultūra, pasiūlyti mokytojams savo mokiniams organizuoti įdomų laisvalaikį mūsų mieste“, – sako Kultūros ir meno skyriaus vedėja Loreta Krasauskienė.

Leidinyje „Kultūra. Edukacija 2015–2016“ pristatomos miesto kultūros įstaigų – Dailės, Fotografijos galerijų, Kraštotyros muziejaus, koncertinės įstaigos „Panevėžio garsas“, „Lėlių vežimo“, Muzikinio teatrų, Bendruomenių rūmų, kino centro „Garsas“, Savivaldybės ir G. Petkevičaitės-Bitės viešųjų bibliotekų – parengtos edukacinės programos, užsiėmimai. Pateikta trumpa naudinga informacija – kokiai amžiaus grupei skirta, kaina, užsiėmimo laikas ir trukmė.

Siūloma pažaisti – aktyviausių edukacinių programų lankytojų laukia ekskursija po lankomiausius šalies objektus, skatinamieji prizai. Tam iki 2016 m. balandžio 15 d. reikia surinkti 9 antspaudus iš edukacinių programų organizatorių.

Naująjį leidinį 2000 egz. tiražu išspausdino Panevėžio spaustuvė. Šiuo metu jis nemokamai dalijamas ir pristatomas miesto mokykloms, išplatintas rajono mokykloms, dalis tiražo atiduota Turizmo informacijos centrui.

Knygelę „Kultūra. Edukacija 2015–2016“ galima atsisiųsti ir internetu – www.kulturapanevezys.lt („Edukacinės programos“).

Panevėžio m. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top