Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Panevėžyje – jaunųjų menininkų darbų paroda

Panevėžyje – jaunųjų menininkų darbų paroda

Panevėžio miesto dailės galerijoje iki vasario 14 dienos eksponuojama Kauno kolegijos Justino Vienožinskio Menų fakulteto studentų kūrybos darbų paroda. Šios parodos koncepciją sudaro trys dedamosios: žmogus, erdvė, komunikacija.

Šiuolaikinė sudėtinga ir nuolat besikeičianti socialinė-ekonominė bei kultūrinė-dvasinė visuomenės plėtra ir nauji komunikacijos metodai daro didelį poveikį meno, dizaino ir mokslo pobūdžiui, turiniui ir formai bei verčia esmingai permąstyti žmogaus egzistavimo raidą. Erdvę suvokiame ne tik kaip dalį fundamentaliosios matematinės struktūros ar ribotą trijų matmenų tuštumą. Šiuo atveju erdvė kaip intuicija, leidžianti suvokti jutiminę patirtį – subjekto proto darinį.

Kūrybos procesui tokie veiksniai, kaip apmąstyta patirtis, tradicijos ir inovacijos, daro esminę įtaką. Sujungus asmeninius gebėjimus ir kūrybinę idėją, parinkus medžiagas ir technologijas, gimsta unikalūs kūriniai, objektai, savo forma ir stilistika emocionaliai perduodantys žinią aplinkai, kuri suvokiama intuityviai. Jeigu žiūrint į kūrinį užsimezga emocinis kontaktas, vadinasi, dialogas pavyko.

http://www.kaunokolegija.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top