Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Pasaulyje vienas žinomiausių kineziterapeutų S. Tacas Alytuje pristatė knygą

Pasaulyje vienas žinomiausių kineziterapeutų S. Tacas Alytuje pristatė knygą

Alytaus muzikos mokykloje pristatytos dvi charizmatiškojo kineziterapeuto Samuelio Taco ir bendraautorių knygos: „Dirbančios rankos“ (kartu su Vladimiru Majorovu) ir „Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų“ (kartu su Inga Liutkevičiene). Susirinkusieji ne tik išgirdo naudingų patarimų, bet ir patys išbandė kelis S. Taco pademonstruotus pratimus.

Į susitikimą susirinko gausus būrys mokyklos bendruomenės narių, mokinių tėvų ir senelių. Autoriai kalbėjo ir demonstravo, kaip saugiai dirbti rankomis monotoniškus darbus – groti, dirbti kompiuteriu, megzti, kalbėjo apie rankų ligas, kaip jų išvengti ir kaip gydytis.

Iš Alytaus kilęs vienas žinomiausių fizinės terapijos specialistų S. Tacas prieš pristatydamas knygą Muzikos mokykloje apsilankė ir Alytaus miesto savivaldybėje, susitiko su mero pavaduotoju Tautvydu Tamulevičiumi ir mero patarėja Vilija Ramanauskiene. Mokslų daktaras S. Tacas teigia, kad į Alytų grįžti visada nepaprastai gera.

Samuelis Tacas yra vienas žinomiausių fizinės terapijos specialistų pasaulyje. Kauno kūno kultūros institute studijavęs kineziterapiją, vėliau mokęsis pas gydomosios kūno kultūros Lietuvoje pradininką Karolį Dineiką, dirbęs su olimpinėmis šalies rinktinėmis, beveik prieš keturis dešimtmečius S. Tacas emigravo į Izraelį, vėliau – į JAV, įgijo fizinės medicinos gydytojo kvalifikaciją.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top