Pradinis / Kinas, muzika, TV / Pavojingas R. Mackevičiaus ir D. Čižausko pasirodymas užgniaužė kvapą žiūrovams

Pavojingas R. Mackevičiaus ir D. Čižausko pasirodymas užgniaužė kvapą žiūrovams

Įtampa LNK ekstremalių išbandymų projekte „Aš galiu!“ vis labiau artėja prie maksimumo – išbandydami savo pačių galimybes ir jėgas projekto dalyviai ryžtasi vis drąsesniems pasirodymams, kurie kartais tampa ir tikru psichologiniu išbandymu. Šiam sekmadieniui pavojingiausią pasirodymą ruošė vyrų  duetas – atlikėjas Donatas Čižauskas ir „radistas“ Rolandas Mackevičius, tačiau dėl jiems gresiančio pavojaus laidos vedėja Inga Jankauskaitė net bandė sustabdyti filmavimą ir neleisti jiems atlikti savo užduoties.

„Nė už ką nenoriu šito leisti“, – tarė I. Jankauskaitė, kai atlikėjai jau ruošėsi pradėti. Viskas paaiškėjo vaizdo siužete, kuriame buvo užfiksuota visa vyrų repeticijų savaitė. Pora gavo užduotį paruošti pasirodymą ant batuto, taigi visą savaitę jie mokėsi daryti įvairius salto, kritimus ir apsivertimus ore. „Sunkiausia tai, kad pradžioje manai, jog gali, bet vėliau supranti, kad nieko tu negali. Čia kiekvieną kartą atėjus – kaip pirmą kartą, lyg viskas būtų iš naujo“, – kaip niekad rimtas kalbėjo R. Mackevičius.

Nors abu partneriai paprastai nestokoja geros nuotaikos ir labai džiaugėsi gavę būtent tokį iššūkį, tačiau vyrai greitai suprato, kad net paprasčiausias apsivertimas ore gali bet kada baigtis tragiškai. Savo kailiu tai pajuto ir R. Mackevičius, vienoje iš pirmųjų treniruočių skausmingai kritęs ant galvos.

„Visą savaitę geriu nuskausminamuosius, nes kai kritau ant kaklo su savo 90 kilogramų, daugiau jo pasukti nebegalėjau“, – atviravo vyras. „Baimė dabar yra vienintelė – užsimušti“, – kalbėjo ir jo partneris D. Čižauskas.

Pritrenkta to, ką pamatė siužete, I. Jankauskatė čia pat siūlė vyrams atsisakyti savo pasirodymo. „Sutarkime su visais dalyviais – jei sutiksite, kad laidoje rodytume jūsų generalinės repeticijos įrašą, jūs iš karto gausite po du taškus (iš keturių – aut. past.), tik daugiau to nebedarykite“, – vyrus įkalbėti bandė I. Jankauskaitė. Su jos pasiūlymu sutiko ir komisija, ir kiti laidos dalyviai.

„Jei mirti, tai geriau jau mirti čia, ar ne?“ – R. Mackevičiui tarė D. Čižauskas. „Inga, problemų ant batuto kyla tada, kai dvejoji, o tu mums dabar ir sukeli dvejonių“, – atsakė laidos vedėjai R. Mackevičius. Visi studijoje pasirodymą stebėjo užgniaužę kvapą, nes net patys atlikėjai nebuvo tikri, kad lemiamas pasirodymas jiems pavyks geriau nei repeticijos.

Ar vertėjo vyrams demonstruoti drąsą ir atlikti savo iššūkį? Visi atsakymai ir kvapą gniaužiantys pasirodymai – jau šį sekmadienį per LNK.

„Adfoto“ nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top